У 2015 році майстерня “Велопростір” пропонує членам Асоціації велосипедистів Києва знижки 10% на велотури, майстер-класи та технічне обслуговування велосипеда.

“Велопростір” надає такі послуги: ремонт і обслуговування велосипеда, збір велосипеда на замовлення, його оновлення; майстер-класи по ремонту, навчання їзді на велосипеді “з нуля”; велотури по Україні та в околицях Києва. Детальний перелік можна знайти на сайті veloprostir.com.ua

veloprostir_master_class

Спільно з Велопростором у 2015 році АВК знову проводитиме майстер-класи з самостійного обслуговування велосипеда. Перший майстер-клас уже в березні, слідкуйте за календарем подій та підписуйтеся на розсилку!

Для отримання знижки треба обов’язково мати при собі картку члена АВК.

Долучитися до Асоціації та дізнатися про інші переваги для членів.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва у складі Української велосипедної мережі звернулась до Міністерства інфраструктури України з оскарженням повної заборони провезення велосипедів у поїздах категорії «Інтерсіті» та «Інтерсіті+».

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве: