Біля Міністерства молоді та спорту демонтували велосипедну парковку, яку встановили у 2014 році.

Про це у своєму фейсбуці повідомив Денис Шолудько, президент Київської міської федерації велосипедного спорту:

“Зникнення ‪#‎ВЕЛОПАРКОВКИ‬!!!

Влітку під стінами Міністерства молоді та спорту України велосипедисти разом з міністром Дмитром Булатовим встановили велосипедну парковку на 6 велосипедів. Велопарковка була придбана за власні кошти і встановлена перед центральним входом в міністерство так щоб було видно запарковані велосипеди охороні та щоб велопарковка попадала в об’єктиви камер відео спостереження.

На сьогоднішній день велопарковка зникла, на наше запитання охороні де поділась велопарковка вони розводять руками і говорять «Сказали демонтувати, хто сказав не знаємо, куди діли не знаємо».

Можливо Мінмолодьспорт в такий спосіб сприяє розвитку велоинфраструктури?”

Асоціація велосипедистів Києва направила листа до Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова з проханням повернути велосипедну парковку і надалі заохочувати працівників найбільш профільного Міністерства їздити на роботу велосипедом. Якщо буде потреба, можемо розказати, як найбезпечніше це робити в Києві на наших недільних велонавчаннях, що цьогоріч розпочнуться у квітні.

Запрошуємо також надсилати листи Міністру з проханням повернути велопарковку. Усього 2 грн за марку – і можливо, саме ваш лист стане вирішальним.

 • Vitaliy Samuylenko

  У Вас есть статистика – сколько пользовались велопарковкой???

  • Ira Bondarenko

   У нас нет. Но у Дениса Шолудько, который ее ставил, думаю, есть. Уточните у него, там ссылка на его ФБ.

   Я лично когда-то приезжала в министерство, парковалась у забора (до парковки).

   В то же время, даже если парковкой не пользовались постоянно – это элемент имиджа министерства, символ поощрения развития велоспорта и велотранспорта с их стороны. Так что я за то, чтобы ее вернули на место (тем более, не они платили).

   Если еще не сдали на металлолом.

інші цікаві матеріали

«Нова пошта» взялася до будівництва зручної інфраструктури для клієнтів, що їздять на велосипедах. Дизайн і спосіб облаштування велопарковок розроблено у співпраці з Асоціацією велосипедистів Києва.

Цього року продовжено будівництво веломаршруту “Європейська площа – Троєщина”: у бюджеті Києва виділено 9 млн грн на цьогорічні роботи. Роботи заплановано на вулицях Цвєтаєвої, Сабурова

Новий перехоплювальний велопаркінг відкрився 25 травня неподалік ст.м. “Лівобережна” в Києві. Це вже третій паркінг, що дає змогу жителям міста залишати велосипед безкоштовно й під