Біля Міністерства молоді та спорту демонтували велосипедну парковку, яку встановили у 2014 році.

Про це у своєму фейсбуці повідомив Денис Шолудько, президент Київської міської федерації велосипедного спорту:

“Зникнення ‪#‎ВЕЛОПАРКОВКИ‬!!!

Влітку під стінами Міністерства молоді та спорту України велосипедисти разом з міністром Дмитром Булатовим встановили велосипедну парковку на 6 велосипедів. Велопарковка була придбана за власні кошти і встановлена перед центральним входом в міністерство так щоб було видно запарковані велосипеди охороні та щоб велопарковка попадала в об’єктиви камер відео спостереження.

На сьогоднішній день велопарковка зникла, на наше запитання охороні де поділась велопарковка вони розводять руками і говорять «Сказали демонтувати, хто сказав не знаємо, куди діли не знаємо».

Можливо Мінмолодьспорт в такий спосіб сприяє розвитку велоинфраструктури?”

Асоціація велосипедистів Києва направила листа до Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова з проханням повернути велосипедну парковку і надалі заохочувати працівників найбільш профільного Міністерства їздити на роботу велосипедом. Якщо буде потреба, можемо розказати, як найбезпечніше це робити в Києві на наших недільних велонавчаннях, що цьогоріч розпочнуться у квітні.

Запрошуємо також надсилати листи Міністру з проханням повернути велопарковку. Усього 2 грн за марку – і можливо, саме ваш лист стане вирішальним.

 • Vitaliy Samuylenko

  У Вас есть статистика – сколько пользовались велопарковкой???

  • Ira Bondarenko

   У нас нет. Но у Дениса Шолудько, который ее ставил, думаю, есть. Уточните у него, там ссылка на его ФБ.

   Я лично когда-то приезжала в министерство, парковалась у забора (до парковки).

   В то же время, даже если парковкой не пользовались постоянно – это элемент имиджа министерства, символ поощрения развития велоспорта и велотранспорта с их стороны. Так что я за то, чтобы ее вернули на место (тем более, не они платили).

   Если еще не сдали на металлолом.

інші цікаві матеріали

Велопарковка біля бібліотеки в Києві з’явилась завдяки Клубу велобізнесу Асоціації велосипедистів Києва. Для зручності читачів біля Центральної районної бібліотеки ім. П.Г.Тичини в Дніпровському районі Києва

Асоціація велосипедистів Києва вирушила в об’єднані територіальні громади, щоб познайомитись і запропонувати співпрацю в рамках проекту «Зелене світло для велоруху в громадах». Проект містить декілька

Статус «Велопрацедавець 2017» отримала компанія EVERLEGAL — українська юридична фірма, яка пишається тим, що є «зеленою» та підтримує екологічні ініціативи. Саме вона виграла конкурс, який