Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Майже щодня нас стає все більше та більше – уже перетнули відмітку 300!

Оксана Будинська, Ужгород

Оксана Будинська-720

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Їжджу на велосипеді вже четвертий рік. Почала спонтанно – Дід Мороз подарував велосипед під ялинку і я в той момент не усвідомлювала, що маю з ним робити:)

З якою метою його використовуєш?

Почала використовувати дуже активно, мені було зручно відвозити дитину у дитячому велокріслі до дитячого садка. При цьому я була в місті одна з перших таких мам.

Як прийшла до цього?

Завдяки чоловіку. Він завжди вигадує для мене щось нове, з велосипедом він точно не помилився:)

Що для тебе велосипед?

Викликає надзвичайні відчуття.  Це і свобода, і самовираження, додає впевненності, особливості. Це нагода тримати себе в гарній формі не вкладаючи в це великих коштів і зусиль. Ще я можу одягати такі речі для поїздок, які в повсякденному житті мені не стали би в нагоді. При цьому виглядати гарно, яскраво, сучасно, спортивно. А це дорогого коштує!

Що думаєш про АВК і чому приєдналася до організації?

Про АВК дізналася у Львові на Велофорумі. Відразу оцінила злагоджену і дружню робочу атмосферу, професійній підхід і дуже зраділа, що можна долучитися і не киянам. За що Вам і вдячна! Ще хочу бути в тренді, дізнаватися про свіжі велоновини, брати участь у заходах, надавати допомогу, що буде в моїх силах.

Ще кілька слів: твоє побажання Києву та майбутнім велосипедистам.

Хочу побажати не зупинятися і розвивати велорух! Я вірю що Київ і інші міста України можна зробити велосипедними. Що велосипедисти з інших країн будуть приїжджати до нас і не відчувати дискомфорту. А українці стануть здоровішими, спортивнішими і веселішими!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто