DreamKyiv запрошує велосипедистів подавати ідеї для оновлення Парку Партизанської слави. Заявки на конкурс приймаютья до 15 лютого 2015 року.

Парк Партизанської слави — зелена зона Харківського масиву, що знаходиться неподалік від станції метро «Бориспільська», має величезну територію понад 110 гектарів, чудовий сосновий бір, надзвичайно чисте повітря. Але на разі велика частина парку захаращена.

Мета

Зробити парк Партизанської слави найкращим парком міста, комфортною зеленою зоною, де городяни зможуть із задоволенням відпочивати та займатися спортом. Для цього — розширити карту пішохідних доріжок, створити велосипедні, встановити сучасне освітлення, зробити зручну спортивну зону, облаштувати мальовничу приозерну територію.

Хто може взяти участь

Долучитися до ініціативи може кожен. Для цього треба взяти участь у конкурсі та надіслати свої ідеї щодо оновлення парку або просто, поза конкурсом, відправити пропозиції та поради.

Як взяти участь

Щоб долучитися до конкурсу, треба до 15 лютого надіслати ідеї щодо оновлення парку на e-mail. Зробити це можна, натиснувши кнопку «Взяти участь» та заповнивши форму. Пропозиції та поради приймаються і після 15 лютого, але вони не братимуть участь у конкурсі. Детальніше тут.

Конкурсне завдання

Тим, хто бажає втілити свої ідеї оновлення парку Партизанської слави, треба запропонувати варіанти оформлення, благоустрою одного або кількох наступних об’єктів:

 • лавок,
 • урн,
 • пішохідних та велосипедних доріжок,
 • паркового освітлення,
 • спортивної зони,
 • дитячого майданчика,
 • пікнікової зони,
 • приозерної території,
 • майданчика для вигулу собак.

Запропонована ідея має містити: опис об’єкта, його ескізи/рендери/фотографії, кошторис — точний або приблизний. У заявці вкажіть, будь ласка, свої ім’я та прізвище, а якщо над ідею працювали кілька осіб — назву вашого об’єднання та імена, прізвища його учасників.

За першим посиланням розміщена мапа інфраструктурних та рекреаційних об’єктів парку Партизанської слави, за другим — детальна мапа його доріжок.

Хто і як оцінюватиме ідеї

Обирати найкращі ідеї буде незалежне журі, до якого увійдуть архітектори, представники влади, місцеві мешканці, активісти.

Наступні кроки

Після обрання найцікавіших ідей розпочнеться наступний етап ініціативи — затвердження проекту благоустрою парку в органах місцевої влади та отримання дозволу на проведення робіт. Паралельно ми йтиме пошук меценатів та спонсорів, які готові профінансувати оновлення парку.

Вся детальна інформація по проекту тут.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 • Alex Kolomiets

  Знести генделики!

інші цікаві матеріали

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24

Координатори Асоціації велосипедистів Києва провели серію воркшопів для учасників освітнього табору для велоактивістів з усієї України Bike Camp, який пройшов 4-6 серпня в місті Яремче

Асоціація велосипедистів Києва зібрала велоініціативи з усієї країни для підготовки ефективних пропозицій змін до Правил дорожнього руху. Метою зустрічі було спільно напрацювати вимоги велоспільноти щодо