Під час Загальних зборів Асоціації велосипедистів Києва 6 грудня року було заслухано звіт про роботу в 2014 році, затверджено плани на новий велосипедний рік та обрано новий склад Ради.

З планами АВК на 2015 велосипедний рік можна ознайомитися в цій презентації

zahalni zbory 2014

Щорічні звітно-виборічі збори Асоціації відбулися! Ми заслухали звіт про роботу АВК в 2014 році, обговорили та затвердили плани роботи в 2015 році, а також обрали нових членів Ради.

У 2014 році Асоціація велосипедистів Києва працювала над трьома цілями: розвиток веломережі Києва, популяризація велосипедного руху та посилання самої організації. На Загалних зборах було заслухано звіт по цих цілях, з яким можна детальніше ознайомитися тут (в т.ч. фінансовий звіт).

У наступному, 2015 році, ми продовжуємо працювати за цими напрямками. Під час Зборів було представлено напрацювання робочих груп по кожній з цілей, коротко з ними можна ознайомитися в презентації нижче. У новому році ми плануємо зустрічі по детальнішому плануванню конкретних проектів – слідкуйте за оголошеннями на сайті та в соціальних мережах та приходьте зі своїми ідеями.

zahalni zbory 2014

Друга частина Зборів була присвячена виборам нових членів Ради та Ревізійної комісії Асоціації. Новими членами Ради обрано Богдана Лепявка та Дарину Пирогову. Склад нової Ревізійної комісії: Микола Вогник, Вадим Денисенко, Анна Шматок. Вітаємо та бажаємо наснаги в роботі! Детальніше про Раду та персонал АВК можна ознайомитися на цій сторінці.

zahalni zbory 2014 rada avk

Ну і приємний бонус: провели лотерею серед всіх членів АВК, переможець якої виграв велосипед від veliki.ua! Ним став Пастух Валерій. Вітаємо!

zahalni zbory 2014

Дякуємо всім присутнім, вітаємо нових членів, радіємо новим і старим знайомствам! Побачимося на подіях, у велопоїздках і випадкових зустрічах на дорогах Києва!

Окрема подяка Центру науки та мистецтва “DIYA” (НЦ “Мала академія наук України”, Кіностудія ім. О. Довженка) за надане нам космічне приміщення для проведення зборів!

zahalni zbory 2014

Більше фотографій чекайте незабаром на сторінці АВК в Facebook.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

У суботу, 6 квітня, відбулись щорічні Загальні збори членів U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). На Загальних зборах  презентували і затвердили описовий та фінансовий звіт за

У нас нове ім’я: U-Cycle. Це визначний момент, адже 11 років ви знали нас як Асоціацію велосипедистів Києва. Ми не змінили назву громадської організації, але

У суботу, 2 червня, напередодні Всесвітнього дня велосипеда відбулися щорічні Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва. Щиро дякуємо всім, хто зміг приєднатися та взяти активну участь.