13-14 грудня 2014 року в Білій Церкві відбувся тренінг про механізми впливу велоактивістів на формування місцевих бюджетів.

training budgets bila tserkva

Учасники тренінгу зібралися з 19 міст України з метою поглибити свої знання з бюджетних процесів та обмінятися досвідом лобіювання розвитку велотранспорту.

training budgets bila tserkva

Перший день був присвячений розумінню формуванню бюджету міста, зокрема його транспортній частині. Разом з тренерами учасники шукали відповіді на питання: як формується місцевий бюджет? як домогтися включення розвитку велотранспорту до цього бюджету? що таке міська програма? як контролювати реалізацію велокоценпції міста та ін.

training budgets bila tserkva training budgets bila tserkva

Програма другого дня зосерджувалась на проведенні кампаній. Ми розглядали засади успішних кампаній та розробляли стратегії можливих кампаній, направлених на створення умов для велосипедистів у містах України.

training budgets bila tserkva training budgets bila tserkva

Цей тренінг значною мірою базувався на нещодавньому дослідженні, результати якого представлені в брошурі “Велоактивістам про бюджетний процес“. Запрошуємо вас познайомитися з цією брошурою, яка допоможе узагальнити та системитизувати інформацію щодо фінансування дорожньої галузі в Україні – найбільш дотичної до розвитку велоінфраструктури (друкований примірник брошури можна отримати в офісі АВК).

training budgets bila tserkva

Організатор тренінгу – Асоціація велосипедистів Києва, у співпраці з громадським об’єднанням “Німецько-російський обмін” та “Російсько-німецьким бюро екологічної інформації

Матеріали з тренінгу:

Посібник з планування кампаній (англ.)

Campaign Checklist

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

  • Nick Vognick

    а презентації викладіть) а?

    • Олеся

      Виклали, див.вище в матеріалі

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва продовжує серію публікацій з дослідження, яке містить огляд фінансової політики в сфері розвитку велотранспорту в найуспішніших країнах Європи. Метою цього дослідження є

Асоціація побувала на міському Велофорумі, що проходив 2 квітня в “Urban Space 100” у місті Івано-Франківськ, де поділилася своїм досвідом промоції міської велокультури на прикладі української

У Києві 12 та 13 березня відбудеться національна зустріч велосипедних організацій з 16 українських міст. Представники велоорганізацій визначать найбільші проблеми для розвитку велотранспорту, спільні для їхніх міст,