Переможець лотереї під час Загальних зборів Асоціації велосипедистів Києва отримав свій приз – велосипед від Veliki.ua!

Ще навесні ми анонсували розіграш велосипеда з компанією Veliki.ua. Претендентом на його отримання був кожен член Асоціації, а лотерея відбулася під час Загальних зборів 6 грудня 2014 року.

veliki.ua

На фото: Влад Савицький (Veliki.ua), Валерій Пастух, Олексій Кушка (Veliki.ua), Богдан Лепявко (АВК)

І от на вихідних переможець – Валерій Пастух – отримав свій приз! Це міський велосипед з планетарною втулкою – такий, як можна взяти в прокаті Veliki.ua.

veliki.ua

Валерій збирається подарувати велосипед своїй дружині.

veliki.ua

Вітаємо переможців, бажаємо їм радісних поїздок та дякуємо Veliki.ua за співпрацю!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве:

Новий перехоплювальний велопаркінг відкрився 25 травня неподалік ст.м. “Лівобережна” в Києві. Це вже третій паркінг, що дає змогу жителям міста залишати велосипед безкоштовно й під