Пропонуємо знайомтеся з біографіями та намірами кандидатів на членів Ради Асоціації велосипедистів Києва, голосування за яких відбудеться на Загальних зборах 6 грудня.

Вадим Денисенко, кандидат у члени Ради

Закінчив КНУ ім. Шевченка, за спеціальністю психологія. Чотири останніх роки працює в маркетингових дослідженнях – займається тестуванням та адаптацією маркетингових стратегій у сферах товарів повсякденного вжитку, телекомунікацій, банківській сфері.

“Маю досвід ведення складних довготривалих проектів, медіації сесій стратегічного планування і, найголовніше, серйозно налаштований змінювати міську транспортну систему”, – каже Вадим.

В рамках АВК хотів би займатися:

  • розробкою іміджевого позиціонування організації та його впровадження в системі об’єднаних комунікацій;
  • популяризацією концепції «Сталої транспортної системи» (sustainabletransportsystem) для міста Києва, у якій велосипед займає одне з домінуючих місць
  • реалізувати проект «Велокампус» для університетського містечка КНУ ім. Шевченка

Вадим в проекті “АВК в обличчях”

Богдан Лепявко, кандидат у члени Ради

bogdan lepiavko

У 2011 році отримав червоний диплом радіофізичного факультету КНУ ім. Т.Г. Шевченка. У 2014 році закінчив аспірантуру Інституту ядерних досліджень НАНУ, працює над написанням кандидатської дисертації в галузі фізики плазми. Також має великий досвід в сфері ІТ – на даний момент, задіяний в одному з українських стартапів.

Має досвід організаційної діяльності, зокрема, огранізації поїздок, турпоходів і тд. Крім велосипеду, займається й іншими видами спорту: марафонський біг, гірські лижі, тощо.

Бере участь в діяльності АВК: протягом 2014 року проводив велонавчання, велоекскурсії, працював над створенням велоконцепції Києва.

Як мої знання та навички можуть допомогти АВК:

“Мій досвід може стати в нагоді для АВК у: проведенні велонавчань, в т.ч. навчання велотренерів; організації різноманітних заходів; міжнародних зв’язках; написанні та перекладі публікацій різними мовами; консультації в галузі ІТ; представленні організації на різноманітних заходах; взаємодії з науковою та студентською спільнотою. З радістю набуваю нового досвіду та включаюсь в нові проекти.

Хотів би продовжувати програму велонавчань, працювати над залученням нових членів в асоціацію (для цього необхідно сформувати конкретні «плюси» Асоціації, які б приваблювали різні категорії велосипедистів). Також хотілося б брати участь у плануванні, а також контролі над створенням та використанням мережі велодоріжок в місті. Готовий представляти організацію на різноманітних заходах.”

Богдан в проекті “АВК в обличчях”

Дарина Пирогова, кандидатка в члени Ради

daryna pyrogova

Закінчила Києво-Могилянську академію, магістр соціології, 2 роки займалася у Докторській школі, працювала над дослідницьким проектом про дауншифтинг. З 2013 року викладає в Академії.

Із 2011 року і до сьогодні працює у Київському міжнародному інституті соціології координатором проектів. Займаєся організацією, створенням дизайну, плануванням та реалізацією соціологічних досліджень. Тематика – медіа, культура, здоров’я, гуманітарна сфера та соціальний захист. Працює на кінофестивалях Молодість та DocudaysUA координаторкою волонтерського корпусу.

Із 2014 рокупочала активно їздити велосипедом на роботу і стала спочатку волонтеркою, а потім і членом Асоціації велосипедистів Києва, про яку дізналася із соціальної реклами з Богданом Хмельницьким. Брала участь у підрахунку велосипедистів, плануванні велоінфраструктури Києва, Велофорумі у Львові та інших заходах АВК. “Відчуваю у собі сили продовжувати робити те саме і більше, маючи для цього більше повноважень“, – каже Дарина.

Я вмію чітко і аргументовано пояснювати людям різні речі, ймовірно, навіть переконувати їх у чомусь. Вмію планувати роботу, розподіляти її, якщо це потрібно, між іншими людьми, контролювати результат. Крім того, очевидно, вмію проводити соціологічні дослідження, розробляти вимірювальні інструменти, розмовляти із людьми, і потім аналізувати отримані дані.

Серед напрямів діяльності АВК мені близька, з одного боку, аналітична і дослідницька робота (практики інших країн і міст, підрахунок, вироблення evidence-based підходу), а з іншого – робота комунікативна. Моєю амбітною, але надзвичайно актуальною на сьогоднішній день метою, є консолідація велоспільноти Києва навколо реалізації щойноприйнятоївелоконцепції. Нас дуже багато, але ми всі на велосипедах і насправді за одне, але через брак комунікації переконані, що за різне. Доклавши спільних зусиль, АВК може проявити ініціативу і виправити це. В першу чергу, через правильне і недвозначне позиціонування для широкої громадськості велоспільноти своїх функцій і повноважень“.

Дарина в проекті “АВК в обличчях”

Ольга Соловей (Єрошенко), кандидатка в голови Асоціації

Ольга стала членом Асоціації у 2010 році і одразу взяла на себе значну роботу по підготовці розсилки новин та анонсів Асоціації, зайнялася дослідницькою та аналітичною діяльністю. Вона є співавторкою вело-пропозицій Асоціації до проекту Генерального плану Києва, пропозицій щодо облаштування велоінфраструктури на мостах через Дніпро.

Під час акцій Асоціації Ольга завжди бере на себе значну частину роботи, зокрема, під час виставки “Велобайк” вона організувала знайомство з більшістю велобізнесменів, шукала знижки та бонуси для членів Асоціації. Під час Європейського тижня мобільності 2012 та 2013 організувала пішохідну зону, роботу з журналістами та волонтерами.

Реалізувала першу соціальну рекламу велосипеда в Києві у 2013 році (“Київ – велосипедне місто“) та соціальну рекламу з безпеки руху в 2014 році (в рамках кампанії “Нам по дорозі“). Також Оля вела програму Асоціації з допомоги двоколісним після ДТП.

Бачення розвитку Асоціації на 2015 рік:
За рахунок збільшення членів, волонтерів та прихильників, АВК має можливість популяризувати велосипед як оптимальний транспорт для міста та поширювати провідний досвід створення велокультури. АВК має вплив на 100% рішень міської влади щодо питань велофнраструктури. АВК – це крута, молодіжна організація, членство в якій є показником прогресивності, бажання жити та працювати у сучасному і комфортному місті“.

Нагадуємо, що двоє членів Ради залишаються з минулого року, а під час Загальних зборах ми обираємо двох нових членів Ради та Голову.

Вибори членів Ради та Голови Асоціації на 2015 рік відбудуться під час Загальних зборів 6 грудня. Голосувати можуть лише члени АВК. Ви можете делегувати свій голос. Не забудьте зареєструватися!

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта

У суботу, 6 квітня, відбулись щорічні Загальні збори членів U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). На Загальних зборах  презентували і затвердили описовий та фінансовий звіт за

У нас нове ім’я: U-Cycle. Це визначний момент, адже 11 років ви знали нас як Асоціацію велосипедистів Києва. Ми не змінили назву громадської організації, але