Запрошуємо членів та волонтерів Асоціації велосипедистів Києва, а також усіх бажаючих на щорічні Загальні збори Асоціації. Це найважливіша зустріч членів Асоціації, тож не пропустіть!

slider-zbory-14 copy

Ми розкажемо, що робили у 2014 році, обговоримо план роботи на 2015, оберемо новий склад Ради (ознайомтеся з кандидатами), Голову Асоціації та Ревізійну комісію, обговоримо нову систему членства.

Збори відбудуться 6 грудня 2014 року з 11:00 до 15:00. Місце буде повідомлене зареєстрованим учасникам.

Детальна програма Зборів буде повідомлена незабаром.

Будь ласка, обов’язково реєструйтеся тут.

Нагадуємо, що Загальні збори є публічною подією, під час якої визначаються стратегічні цілі розвитку велосипедного руху в Києві на наступний рік і обговорення відкрите для всіх зацікавлених. Це також чудова нагода познайомитися ближче з АВК, якщо Ви ще не долучилися до Асоціації. Буде час для неформального спілкування. Право голосу за рішення та вибори Ради мають тільки дійсні члени Асоціації велосипедистів Києва.

Запрошуємо також на робочу зустріч з розробки плану дій з розвитку велотранспорту в Києві. Зустріч відбудеться 22 листопада, напрацювання груп будуть презентовані на Загальних зборах.

Дізайтеся, як приєднатися до АВК та беріть повноправну участь у визначенні напрямків роботи організації вже під час цих Загальних зборів (проходять раз на рік!)

Зареєструватися на Загальні збори.

Ваші пропозиції, зокрема, доповнення до порядку денного, надсилайте голові Зборів Віктору Загребі viktor@zagreba.com.
Будь ласка, поширюйте цю інформацію тим, кому вона може бути цікава.

До зустрічі!

АВК в обличчях: Дізнатися про членів Асоціації.

300 велоактивістів до кінця 2014 року. Долучайся!

Приєднатися до АВК: як? навіщо? Відповіді на типові питання.

інші цікаві матеріали

У суботу, 6 квітня, відбулись щорічні Загальні збори членів U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). На Загальних зборах  презентували і затвердили описовий та фінансовий звіт за

У нас нове ім’я: U-Cycle. Це визначний момент, адже 11 років ви знали нас як Асоціацію велосипедистів Києва. Ми не змінили назву громадської організації, але

У суботу, 2 червня, напередодні Всесвітнього дня велосипеда відбулися щорічні Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва. Щиро дякуємо всім, хто зміг приєднатися та взяти активну участь.