Запрошуємо членів та волонтерів Асоціації велосипедистів Києва, а також усіх бажаючих на щорічні Загальні збори Асоціації. Це найважливіша зустріч членів Асоціації, тож не пропустіть!

slider-zbory-14 copy

Ми розкажемо, що робили у 2014 році, обговоримо план роботи на 2015, оберемо новий склад Ради (ознайомтеся з кандидатами), Голову Асоціації та Ревізійну комісію, обговоримо нову систему членства.

Збори відбудуться 6 грудня 2014 року з 11:00 до 15:00. Місце буде повідомлене зареєстрованим учасникам.

Детальна програма Зборів буде повідомлена незабаром.

Будь ласка, обов’язково реєструйтеся тут.

Нагадуємо, що Загальні збори є публічною подією, під час якої визначаються стратегічні цілі розвитку велосипедного руху в Києві на наступний рік і обговорення відкрите для всіх зацікавлених. Це також чудова нагода познайомитися ближче з АВК, якщо Ви ще не долучилися до Асоціації. Буде час для неформального спілкування. Право голосу за рішення та вибори Ради мають тільки дійсні члени Асоціації велосипедистів Києва.

Запрошуємо також на робочу зустріч з розробки плану дій з розвитку велотранспорту в Києві. Зустріч відбудеться 22 листопада, напрацювання груп будуть презентовані на Загальних зборах.

Дізайтеся, як приєднатися до АВК та беріть повноправну участь у визначенні напрямків роботи організації вже під час цих Загальних зборів (проходять раз на рік!)

Зареєструватися на Загальні збори.

Ваші пропозиції, зокрема, доповнення до порядку денного, надсилайте голові Зборів Віктору Загребі viktor@zagreba.com.
Будь ласка, поширюйте цю інформацію тим, кому вона може бути цікава.

До зустрічі!

АВК в обличчях: Дізнатися про членів Асоціації.

300 велоактивістів до кінця 2014 року. Долучайся!

Приєднатися до АВК: як? навіщо? Відповіді на типові питання.

інші цікаві матеріали

Рада та персонал АВК запрошують членів та волонтерів Асоціації велосипедистів Києва, а також усіх охочих на щорічні Загальні збори Асоціації, що відбудуться влітку. Коли: 2 червня 2018 року

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

22 квітня 2017 року відбулися Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва. Дякуємо всім, хто взяв активну участь. Для тих, хто не зміг приєднатися до нас у