Киян запрошують висловлювати свої пропозиції щодо майбутньої міської цільової програми міста. Коментарі можна залишити на сайті КМДА.

Департамент містобудування та архітектури підготував проект рішення Київської міської ради «Про затвердження міської цільової програми облаштування та розвитку велосипедної інфраструктури у місті Києві на 2015-2019 роки».

Програма визначає принципи розвитку велосипедного транспорту в місті, основні цілі та показники; вона містить етапи спорудження велосипедної інфраструктури по роках, описи пріоритетних веломаршрутів, їх типологію та види інфраструктури. У ній же можна дізнатися кошторис реалізації програми.

Ознайомитися з програмою можна на сайті КМДА за цим посиланням.

Жителі міста запрошуються до громадського обговорення відповідної міської програми. Пропозиції можна надавати протягом місяця до Департаменту містобудування та архітектури на е-mail: cycling.kyiv@gmail.com.

Переглянути матеріали щодо розвитку велосипедної інфраструктури у Києві можна на сайті Департаменту у розділі «Міські проекти», підрозділі «Розвиток велоінфраструктури»: http://kga.gov.ua/rozvitok-veloinfrastrukturi.

Міська цільова програма розроблялася Департаментом у співпраці з ГО «Асоціація велосипедистів Києва» та Німецьким товариством міжнародного співробітництва в Україні (GIZ), яке надає технічну та консультативну допомогу в реалізації проектів, пов’язаних із розвитком велосипедної інфраструктури в столиці.

Читайте також:

У бюджеті Києва передбачено кошти на велоінфраструктуру

У Києві обирають маршрути для першочергового будівництва

інші цікаві матеріали

У бюджеті Києва на 2018 рік зменшили видатки спеціального фонду бюджету Департаменту транспортної інфраструктури КМДА на будівництво велодоріжок. Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» проаналізувала останню

Асоціація велосипедистів Києва вітає плани мерії збільшити кількість користувачів велотранспорту у 20 разів за 8 років, але звертає увагу, що за умови саботажу розвитку велосипедної інфраструктури

Асоціація велосипедистів Києва як один з ключових розробників транспортного блоку в проекті оновленої Стратегії розвитку Києва до 2025 року, що зазнав революційних та якісних змін