Цієї суботи Асоціація велосипедистів Києва влаштувала на Софіївській площі справжній День велобезпеки! Захід було приурочено до Національного тижня безпеки дорожнього руху-2014.

100_8271 - копия“Безпека на дорозі залежить від кожного!” – так звучало цьогорічне гасло тижня безпеки. Акція, що проходила на Софіївській площі, зібрала столичні органи влади та громадські організації зі спільною метою – нагадати громадянам про важливість дотримання Правил дорожнього руху.

100_8229 - копия
У рамках Дня велобезпеки АВК провела свою велошколу. Не зважаючи на надзвичайний вітер та холод, на Софіївську площу приїхало багато велосипедистів, а у процесі також активно долучалися й звичайні перехожі, які в житті, як виявилося, теж активно їздять на велосипеді.
100_8256 - копия

100_8286 - копия

По закінченню велошколи вже традиційно всі учасники перевірили себе на знання Правил дорожнього руху, й показавши гарний результат,  стали щасливими власниками велоправ від АВК.

100_8297 - копия

100_8236 - копияУсі велосипедисти також  отримали у подарунок дуже важливий елемент безпеки – світловідбиваючі жилети та наліпки від компанії “3М Україна”, за дружньої підтримки якої й проходила акція.

100_8282 - копияУже ввечері простір поруч із одним із символів АВК – пам’ятником Богдану Хмельницькому – нам вдалося перетворити на справжній велокінотеатр!

DSC08832 - копия

DSC08846 - копияЗавдяки друзям із  “КіноПростоНеба” ми показали короткометражки про міську велоінфраструктуру Лондона, Копенгагена, Нью-Йорку та нідерландського Гронінгена,  а також чудовий відеопроект від  “lypneva.com”   про львів’ян та їх “Велосипедом на роботу”.

 

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

 

  • Nika Aremikh

    Круті жилети 🙂 Взагалі молодці, що таке влаштували.

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися

У суботу, 25 березня, відбудуться 4 велосипедні події, які мають на меті показати, що велосипед – це повноправний вид транспорту в Києві. 1) Акція “Дорога

Асоціація велосипедистів Києва провела перші зимові велонавчання. Майстер з зимової їзди велосипедом провели координатор Велошколи АВК з безпеки руху Дмитро Макагон і велотренер Роман Миргородський