Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Нас уже понад 270, і це число постійно зростає.

Знайомтеся – Вадим Денисенко, психолог.

вадим денисенко-720

Фото: Савелій Барашков

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Я на велосипеді з 3-х років. Моя кар’єра доволі стрімка – Гномик-Зайчик-Орльонок-Аіст-далі вже все з передачами:)

З якою метою його використовуєш?

Їжджу містом, замість громадського транспорту. Виходить швидше і веселіше.

Як прийшов до цього?

Почав їздити з Артема на Лук’янівський базар велосипедом – виходило втричі швидше ніж пішки. Круто, подумав я і поїхав велосипедом на роботу – вийшло на 10 хвилин швидше ніж на метро. Так і почав.

Що для тебе велосипед?

Це цілих 40 хвилин розваг перед роботою у будній день.

Чому ти приєднався до АВК і що думаєш про організацію?

Асоціація робить круті речі – по суті, запроваджує в Києві новий міський транспорт.
Я приєднався на початку розробки велоконцепції – мене вразило, що звичайні люди, а не «архітектори міських бюро планувань автошляхів та потоків….» можуть сісти і створити мережу руху велосипеду в місті, самі для себе.

Ще кілька слів: твої побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Частіше катайте з побутовою метою. Буде однозначно веселіше. А за велосипед не бійтеся – з хорошим U-замком ніхто його не вкраде.

Познайомитися з іншими членами Асоціації.

Приєднатися до АВК: як? навіщо? Відповіді на типові питання.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто