Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Нас майже щодня все більше та більше – уже 270.

Знайомтеся – Марина Слободянюк, юрист.

Марина Слободянюк-720

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Першим велосипедом була дідусева “Україна”, яку я освоїла у дев’ять. Києвом їжджу вже 4 роки.

З якою метою його використовуєш?

Використовую велосипед за прямим призначенням – як засіб пересування. Тому найчастіше відстані (будь то міські ландшафти чи маршрути природою) долаю саме ним. Навіть на власне весілля приїхала на велику. Зрозуміла, що їздити на роботу велосипедом не складніше, ніж на прогулянку парком. Треба просто сісти і поїхати.

Як прийшла до цього?

Купила велосипед:) Насправді поштовхом став подарунок чоловікові на день народження – друзі купили йому велик. Оскільки мати на двох одного “коня” щонайменше незручно, довелось купувати й собі теж.

Що для тебе велосипед? 

Паралельна реальність із міським транспортом – персональна, тонізуюча й красива.

Чому ти приєдналася до АВК і що думаєш про організацію?

З-поміж інших організацій АВК вирізнається чіткою спрямованістю на здйснення велореформування міської інфраструктури, завжди, так би мовити, академічним підходом до розробки своїх програм і шаленою наполегливістю у їх втіленні.

Ще кілька слів: твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Знайти і полюбити одне одного.

Познайомитися з іншими членами Асоціації.

Долучитися до АВК: як? навіщо? Відповіді на типові питання.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто