Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Майже щодня нас стає все більше та більше – уже 280 (а на початку року було 125!).

Знайомтеся – Анна Звягінцева.

Анна Звягінцева-720

Як давно ти їздиш на велосипеді?

На велосипеді мене навчив кататися дідусь, десь років 5 мені було. Вийшли ми на луг, що був всіяний маленькими горками землі, що нарили кроти. Сіла я на велосипед, дідусь трохи підтримував спочатку, а потім я зрозуміла що їду сама по цих кочках і не падаю.

Свій власний “дорослий” велосипед з’явився лише цієї весни. Сильно захворіла як тільки потеплішало, валяючись  в ліжку вирішила що мені потрібен велосипед. Так що можна сказати що завдяки велосипеду я одужала  – страшно хотілось скоріше проїхатись по весняному теплому Києву. Добре що є друг, який підсказав де і який шукати. А потім ще і допоміг його зібрати, коли його привезли.

З якою метою його використовуєш?

Ще не їжджу велосипедом на далекі відстані, в основному – в басейн, на зустрічі з друзями, або на базар.

Що для тебе велосипед?

Це залізна подруга (в мене жіночий велосипед:)

Чому приєдналася до АВК і що думаєш про організацію?

Знаю про цю асоціацію давно. АВК дуже послідовно і впевнено працює на розвиток як велосипедного руху, так і на безпеку пішоходів та автомобілістами –  впливає на проектування доріг, законодавство.

Майже в той самий день коли замовила велосипед, приєдналася до АВК. А вже через 2 дні була на чудовому майстер-класі від майстерні Велопростір про догляд за велосипедом. Чи от прочитала вичерпну статтю по рекомендації який замок краще вибрати. Допомогаю АВК чим можу – дуже сподобалось рахувати велосипедистів (був нещодавно підрахунок для статистики динаміки розвитку велосипедного руху), чи привозила свої домашні рослини на день ПАРКування (акція привертала увагу до проблеми стану публічного пішохідного простору в нашому місті).

Ще кілька слів: твоє побажання майбутнім велосипедистам і Києву.

Бажаю майбутнім велосипедистам Києва безпечного руху! Разом в АВК він стане ще безпечнішим.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто