10-12 жовтня у Львові проходить “Велофорум” – найбільша в Україні велосипедна конференція.

Фото: Олеся Сторожук

Перший день був присвячений обміну досвідом представниками органів місцевого самоврядування. У Львівській міській раді зібралися представники міських влад 12 міст України.

Фото: Орест Олеськів

Після обговорень у міській раді, учасники відвідали Центр керування рухом Львова.

Фото: Олександр Папірний

А ввечері відправилися на огляд велоінфраструктури міста.

велоекскурсія львів

Фото: Орест Олеськів

велоекскурсія львів

Фото: Орест Олеськів

Сьогодні (11 жовтня) розпочалася основна програма конференції, участь у якій беруть понад 120 учасників з 23 міст України та 6 країн Європи.

Фото: Олеся Сторожук

Дізнайтеся більше про Велофорум: http://veloforum.org

Слідкуйте за новинами в facebook:https://www.facebook.com/veloforum.conference

Використовуйте хештег #Veloforum у соціальних мережах

Та чекайте на матеріали з найцікавіших презентацій (у розділі “Практики“)!

Уже зараз можна переглянути запис презентацій Дем’яна Данилюка про транспортні помилки, яких припустився Львів свого часу, Олега Шміда про історію розвитку велосипедної інфраструктури у Львові, та Ігора Могили про використання імітаційного моделювання під час проектування велосипедних доріжок на перехрестях.

“Велофорум” – найбільша в Україні велосипедна конференція, на перетині транспортної політики, сталого розвитку та громадянського суспільства.

Наскрізною темою “Велофоруму” у 2014 році обрано велосипедну культуру. Доповідачі та учасники під час презентацій та дискусій спробують дослідити такі явища, як культура щоденного користування велосипедами в містах, культура відносин між велосипедистами і автомобілістами, велосипеди як частина урбан-культури, стереотипии і міфи про велосипед у місті, засоби впливу на ставлення людей до велосипеда у місті та інші.

інші цікаві матеріали

Час: 03 березня 2017 року, 19:00-21:00 Місце: бібліотека Ізоляції, вул. Набережно-Лугова, 12 (ст. м. Тараса Шевченка) {Мапа, як дістатися} Реєстрація на лекцію Подія у FB

Міжнародна конференція з розвитку велотранспорту «Велофорум-2017» відбудеться в Миколаєві. Право проводити Велофорум наступного року виграла місцева громадська організація «Альтер-Спорт» за підтримки КУ «Агенція розвитку Миколаєва» і міського

Громадські організації з 11 міст України об’єдналися в Українську велосипедну мережу, яку презентували на Велофорумі-2016 у Харкові. Українська велосипедна мережа – це об’єднання локальних громадських