Тут смачно, атмосферно та ще й велосипедно! Мережа пирогових “Николай” у Києві, піклуючись про своїх відвідувачів, встановила велопарковки та отримала від АВК статус “bike-friendly”.

Велопарковка пирогової "Николай", вул. Саксаганського, 26

Поруч зі всіма закладами – а їх у Києві налічується аж 3 – ви знайдете не лише парковку для велосипедів, а й зовсім новеньку справжню-справжнісіньку “Україну”!

Велопарковака пирогової "Николай, вул. Саксаганського, 26

Адміністрація закладу повідомила нам, що це так званий службовий велосипед. Його не можна взяти на прокат, хоча про такий вид сервісу для своїх гостей тут давно вже подумують. Велосипед “Україна” використувують самі ж працівники пирогової, наприклад, щоби за потреби швиденько дістатися з одного закладу в інший.

100_8028 - копия

“Дуже зручно, комфортно, а головне швидко, адже всі наші заклади знаходяться саме у центральній частині міста, яка традиційно перенавантажена автівками”,- поділилися з нами своїми враженнями співробітники пирогової.

100_8029 - копия

100_8034 - копияАдреси закладів:

  • вул. Саксаганського/Горького, 26/26
  • вул.  Сагайдачного, 37
  • вул. Б. Хмельницького/Пирогова, 35/1

Тел.: +38 (044) 353-99-96; +38 (044) 353-88-87.

http://ru.pirogovaya.com.ua/

 

Асоціація велосипедистів Києва заохочує кафе, ресторани, магазини, аптеки, офісні центри (і будь-які заклади) щонайменше встановлювати велопарковки, а за можливості – створювати додаткові умови та акції для відвідувачів та працівників. У нагоді вам може стати брошура від АВК “Як заохотити клієнтів та співробітників користуватися велосипедом” (яка також містить інформацію про те, як найкраще поставити велопарковку).

Дізнайтеся, де замовляти велопарковки в Києві.

Якщо ваш заклад вже має велопарковку і хоче отримати статус “bike-friendly”, пишіть нам: friends@avk.org.ua. Ми відвідаємо вас, вручимо почесну наліпку, напишемо про це та розкажемо велоспільноті Києва.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

 

інші цікаві матеріали

Українських роботодавців запрошують взяти участь у конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у 8 містах: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса.

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний

Українських роботодавців запрошують до участі в національному конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця