Тут смачно, атмосферно та ще й велосипедно! Мережа пирогових “Николай” у Києві, піклуючись про своїх відвідувачів, встановила велопарковки та отримала від АВК статус “bike-friendly”.

Велопарковка пирогової "Николай", вул. Саксаганського, 26

Поруч зі всіма закладами – а їх у Києві налічується аж 3 – ви знайдете не лише парковку для велосипедів, а й зовсім новеньку справжню-справжнісіньку “Україну”!

Велопарковака пирогової "Николай, вул. Саксаганського, 26

Адміністрація закладу повідомила нам, що це так званий службовий велосипед. Його не можна взяти на прокат, хоча про такий вид сервісу для своїх гостей тут давно вже подумують. Велосипед “Україна” використувують самі ж працівники пирогової, наприклад, щоби за потреби швиденько дістатися з одного закладу в інший.

100_8028 - копия

“Дуже зручно, комфортно, а головне швидко, адже всі наші заклади знаходяться саме у центральній частині міста, яка традиційно перенавантажена автівками”,- поділилися з нами своїми враженнями співробітники пирогової.

100_8029 - копия

100_8034 - копияАдреси закладів:

  • вул. Саксаганського/Горького, 26/26
  • вул.  Сагайдачного, 37
  • вул. Б. Хмельницького/Пирогова, 35/1

Тел.: +38 (044) 353-99-96; +38 (044) 353-88-87.

http://ru.pirogovaya.com.ua/

 

Асоціація велосипедистів Києва заохочує кафе, ресторани, магазини, аптеки, офісні центри (і будь-які заклади) щонайменше встановлювати велопарковки, а за можливості – створювати додаткові умови та акції для відвідувачів та працівників. У нагоді вам може стати брошура від АВК “Як заохотити клієнтів та співробітників користуватися велосипедом” (яка також містить інформацію про те, як найкраще поставити велопарковку).

Дізнайтеся, де замовляти велопарковки в Києві.

Якщо ваш заклад вже має велопарковку і хоче отримати статус “bike-friendly”, пишіть нам: friends@avk.org.ua. Ми відвідаємо вас, вручимо почесну наліпку, напишемо про це та розкажемо велоспільноті Києва.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

 

інші цікаві матеріали

Кампанія «Велосипедом до школи» відбулась у громадах 5 областей України. Кампанію провела ГО «Асоціація велосипедистів Києва» за підтримки місцевих рад і програми «U-LEAD з Європою»

У Коростишівській об’єднаній територіальній громаді встановили велопарковки у школі та провели велошколу з безпеки руху для школярів. Подія є складовою кампанії «Велосипедом до школи» в

У Чернігівській, Полтавській і Вінницькій областях встановили велопарковки в школах Корюківської, Лохвицької і Якушинецької об’єднаних територіальних громад. Подія є складовою кампанії «Велосипедом до школи» в