Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для васвелосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Нас уже понад 260, і це число постійно зростає.

Знайомимось – Таня Мезіна, економіст

Тетяна Мезіна-720

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Навчилася кататися нещодавно – лише кілька років тому. Ніколи в житті не мала велосипеда, навіть дитячого триколісного. Довго боялася підступитися, аж якось одного разу друзі таки дали мені майстер-клас. Відтоді все і почалося…

З якою метою його використовуєш?

Використовую велосипед як повноцінний транспортний засіб, для мене він те саме, що для інших їх улюблене авто. Я регулярно дістаюся велосипедом на роботу вже кілька років поспіль. Відстань невеличка, тому для мене це фан і задоволення. Їжджу весною, влітку та восени до холодів.

Звичайно, крім того використовую велосипед для прогулянок містом, поїздок до магазину та по справах. Також цього літа долучилася до триденного веломаршруту по Волині (200 км). Згодом, сама розробила веломаршрут західною Україною (Тернопільською та Львівською областями, 200 км), яким група проїхала цього серпня.

Як прийшла до цього?

Захопилася. Я обожнюю лижі. Велосипед дозволяє відчути дещо схожі емоції – перевірити власні сили, відчути швидкість, ризик (на наших дорогах особливо).

Що для тебе велосипед?

Мій байк – мій друг. Він навіть має ім’я. Люблю його, прикрашаю, слідкую за його технічним станом, адже моє безпечне катання залежить від нього. Взагалі-то, велосипед – це і засіб пересування, і тренажер, і засіб подолання стресів, і хобі, і джерело емоцій та нових знайомств.

Чому ти приєдналася до АВК і що думаєш про організацію?

Для того щоб до вимог велосипедистів Києва почали відноситися серйозно, наша кількість мусить зростати, а з нею зростатиме і вплив. Важливий кожен, хто долучився до Асоціації. Я приєдналася до АВК, щоб бути в курсі вело-подій міста та приймати участь у них. По можливості я роблю волонтерську роботу. Всі, хто працює тут та є волонтерами Асоціації – талановиті, молоді, сміливі люди. Приємно вражена професіоналізмом та ідеями АВК.

Твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Бажаю безпечного та комфортного катання! Зустрінемося на дорогах!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто