Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для тебе велосипед? З якою метою його використовуєш і як до цього прийшов? Хто вони, члени Асоціації? Нас уже понад 260, і це число постійно зростає.

Знайомимось – Назарій Боярський, громадський активіст, правозахисник

Назарій Боярський-720

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Півроку J а точніше – з травня 2014 року.

З якою метою його використовуєш? 

Моє улюблене використання велосипеду – це пізнання міст. Я часто подорожую закордоном і де б не був – беру напрокат велик. Їдучи на ньому вузькими вуличками Праги, узбережжям Каспійського моря чи широкими проспектами Туреччини я зовсім по-іншому пізнаю простір.

Як прийшов до цього?

Все життя в мене було чітке усвідомлення, що я буду отримувати масу задоволення від їзди на велосипеді. Але якщо все не виходило навчитись. Вперше у я житті заліз на велосипед в свої 25 років в мальовничих горах Грузії. Вже на другий день випадково здолав схил у 20% нахилу.

Що для тебе велосипед? 

Їзда на велосипеді – це спосіб сприйняття простору та часу. Для мене це своєрідні «окуляри», які пришвидшують зміну картинок навколо, рама, що розправляє крила та педалі, що несуть мене вперед.

Чому ти приєднався до АВК і що думаєш про організацію?

З 15 років я займаюсь громадським активізмом. Щиро вірю, що спільними зусиллями ми зможемо досягти задоволення своїх інтересів, в тому числі, велолюбительських. АВК для мене – це інструмент зміни Києва з міста шосе та вихлопних газів на місто велодоріжнок та екологічного транспорту.

Твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Приємного вітерцю на зустріч, вимощеної дороги по життю, захоплюючих зустрічних та сил і натхнення рухатись вперед!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто