Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для тебе велосипед? З якою метою його використовуєш і як до цього прийшов? Хто вони, члени Асоціації? Нас уже понад 260, і це число постійно зростає.

Знайомтеся: Денис Боклажук – медик.

Денис Боклажук-720

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Їзджу на біціклях з малих років. Коли мене вперше посадили на трьохколісне (тріціклі) чудо Воно мало відкідний кузов. Тиснеш ричаг, кузов перевертається. В ньому їздили мої машинки.

А в Києві шурую асфальт майже одразу після приїзду з Буковини.

З якою метою його використовуєш?

Мета, ммм…, мета…. Навіщо мета? Я просто їзджу! На роботу, в магазин, по воду, на побачення, до друзів. Чи просто кручу педалі, коли настрій меланхолійно-філософський. Щось на кшталт “я педалюю, і нехай ввесь світ зачекає”.

Як прийшов до цього?

Абсолютно невимушено. Це мій логічний, природній вибір .

Що для тебе велосипед?

Велосипед – мої крила, моя філософія свободи.

Якщо бажаєте, то це також:
– зекономлені гроші
– не згорівший бензин/соляра/газ
– не викинуті в повітря вихлопні гази
– не захворівша дитина на астму/бронхіт/рак крові через ці кляті гази.

Чому ти приєднався до АВК і що думаєш про організацію?

Вступив до Асоціації, щоб по можливості сприяти велосипедизації міського простору. Приєднавшись до АВК, я приєднався до однодумців. Як помітив протягом життя, серед велосипедистів погана людина – то велика рідкість.

АВК – актульна організація, платформа для об’єднання велогуманоїдів. Урбанплатформа, що продукує та втілює нові ідеї трансформації міського середовища.

Твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Хочу побажати велосипедистам кращих умов для пересування, паркування, велоіснування. Велосипедистам потенційним – не роздумувати довго, а братись за кермо й ставати на педалі. Києву – стати містом людей і для людей, а не містом парковок, автівок і коктейлю газів замість чистого повітря.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто