Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для васвелосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Нас уже понад 260, і це число постійно зростає.

Знайомимось: Анна Шматок – редактор.

Анна Шматок-720

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Навчилась їздити на двоколесному велосипеді у сім років. Та в основному їздила лише у дворах, парках та на дачі. По-іншому сприймати велосипед і активно їздити по місту стала років зо три назад. Спершу їздила тротуарами, зараз віддаю перевагу дорогам.

З якою метою використовуєш?

Їжджу переважно у справах, інколи на роботу (бо не маю де безпечно залишати велосипед, тож кожна така поїздка – зайве переживання). Інколи просто катаюсь, коли хочеться розвіятись і відпочити.

Як прийшла до цього?

Мені з дитинства подобався велосипед. А от моє розуміння велосипеду змінювалося із роками. В дитинстві це була радше іграшка. Трохи згодом – спортивний інвентар. Зараз – переважно транспортний засіб. Велосипед став моєю першою серйозною покупкою на заробітну плату.

Я живу в спальному районі, тому проблема добирання до центру й назад у години пік для мене є доволі актуальною. До того ж, якість громадського транспорту залишає бажати кращого. Поїздки на велосипеді дають змогу контролювати свій час і не залежати від дорожніх обставин. І тримати себе в тонусі – як фізично, так і морально.

Що для тебе велосипед?

Для мене це свобода пересування, інструмент, що дає змогу вийти за рамки буденності. І віддушина, що рятує у складні моменти.

Чому ти приєдналася до АВК і що думаєш про організацію?

Про АВК вперше дізналася за дивних обставин: на одній з нічних покатушок хлопці подарували брошуру з ПДР для велосипедистів і розповіли про Асоціацію. Згодом я почала відслідковувати їх активність, а оскільки не мала часу допомогти діями, вирішила допомогти принаймні членством.

Я схвально ставлюсь до АВК та її діяльності. Асоціація постійно працює над помилками і щороку виходить на новий рівень, залишаючись при цьому аполітичною. Для координаторів Асоціації це не просто робота, а справді те, у що вони вкладають душу і час. І це не може не викликати захоплення.

Твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Не боятися і їздити! Вже зараз, а не тоді, коли у Києві будуть велодоріжки і поїздки велосипедом на роботу та навчання дійсно стануть мейнстрімом. І пам’ятайте, що ви на велосипеді – найкращий аргумент для тих, хто все ще не може наважитись.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто