10-12 жовтня 2014 року у Львові відбудеться “Велофорум” – найбільша в Україні велосипедна конференція, на перетині транспортної політики, сталого розвитку та громадянського суспільства.

Наскрізною темою “Велофоруму” у 2014 році обрано велосипедну культуру. Доповідачі та учасники під час презентацій та дискусій спробують дослідити такі явища, як культура щоденного користування велосипедами в містах, культура відносин між велосипедистами і автомобілістами, велосипеди як частина урбан-культури, стереотипии і міфи про велосипед у місті, засоби впливу на ставлення людей до велосипеда у місті та інші.

Крім ключових тем та наскрізної теми, на конференції будуть представлені проекти, дослідження і найкращі практики й на інші теми, що стосуються велосипедного транспорту, такі як велосипедна інфраструктура (велодоріжки, велостоянки), інтеграція різних видів міського транспорту, безпека учасників руху на дорогах і вулицях, системи громадського велопрокату та інші.

Основні цільові групи конференції – активісти громадського сектору, представники органів місцевої влад, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти. Учасники (їх цього року більше 120) представляють 23 міста України, а також міста Мінськ, Брест і Гродно в Білорусі, та міста Люблін й Глівіце у Польщі. Серед тих, хто буде виступати на конференції – експерти і практики з України, Бельгії, Латвії, Франції, Чехії та Польщі.

Цього року крім українського досвіду на конференції презентуватимуть кращі практики та новітні тенденції розвитку велоруху в європейських країнах. Так, серед іноземних спікерів очікуються доповіді про велосипедну культуру в пострадянській свідомості (Томс Кокінс, Латвія), про економічний ефект інвестицій у велотранспорт (Хольгер Хаубольд, Бельгія), успішний та невдалий європейський досвід громадських велопрокатів аналізуватиме Олів’є Шнайдер (Франція); про ментальні бар’єри розвитку велотранспорту у великих агломераціях та шляхи їх подолання (Пьотр Куропатвінскі, Польща), про велотуризм та велошляхи у Чеській республіці (Данієль Мурек, Чеська республіка) та інші.

Запрошуємо знайомитись зі списком учасників та програмою “Велофоруму-2014″.

Прес-брифінг відбудеться 11 жовтня об 11:15-11:45 у готелі “Таурус“, пл.Князя Святослава, 5 (м.Львів)

Контакт для ЗМІ:

Олеся Сторожук

066 310 31 33

Асоціація велосипедистів Києва

Конференція “Велофорум” у 2014-2015 роках співфінансується Європейським Союзом та Європейською федерацією велосипедистів в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”. Проект має на меті підвищити якість та ефективність політики підтримки велотранспорту як на місцевому, так і на національному рівні. Виконавцем проекту є ГО “Асоціація велосипедистів Києва”, партнером проекту є ГО “Центр соціальних та ділових ініціатив”, м. Яремче.

 

інші цікаві матеріали

На міжнародну конференцію Veloforum 2019 у Вінниці 4-6 жовтня приїхали понад 200 учасників та експертів з різних міст України та світу. Темою Veloforum 2019 є

Велофорум 2019 відкрив відбір презентацій на одинадцятий Велофорум, що відбудеться у Вінниці 4-6 жовтня 2019 року. Тема цьогорічного Велофоруму: «Велономіка — вплив велосипедного транспорту на

Десята міжнародна конференція Велофорум 2018 пройшла 5-7 жовтня в Івано-Франківську і поставила рекорд, зібравши понад 170 учасників та учасниць з 8 країн. На Велофорумі 2018,