Визначено переможців конкурсу “Велопрацедавець-2014”: перше місце посіла компанія “Luxoft”, друге – “МТС Україна”, третє – “Інфопульс”.

У Києві завершився конкурс на кращу організацію, що облаштувала зручності для велосипедистів та заохочує своїх працівників приїжджати на роботу велосипедом. Перше місце посіла ІТ-компанія “Luxoft“.

Компанія “Luxoft” має зручну криту велопарковку у внутрішньому дворі, розраховану на велику кількість велосипедів. Що важливо – велопарковка з правильною геометрією, тобто можна пристібнути не лише колесо. Доступ на подвір’я мають лише працівники. Багато хто на місці лишає шоломи з бафами.

У приміщенні є зручна роздяльня та два душа. Працівники компанії можуть користуватися також іншими бонусами – спортзалами з тренажерами та залом з татамі (матрац для айкідо).

Luxoft

Друге місце посіла компанія “МТС Україна”. Працівники компанії можуть користуватися критою велопарковкою, душем, роздягальнею та персональними шафками.  Велосипед як транспортний засіб використовують переважно працівники ІТ та технічних відділів, однак кількість тих, хто катається на велосипеді набагато більша. Вже другий рік поспіль компанія проводить веломарафон для своїх працівників. Цього року в гонці взяли участь 100 велосипедистів.

mts

Третє місце за собою закріпила ІТ-компанія “Інфопульс Україна”.

У компанії є велостоянка для клієнтів. Для паркування велосипедів працівників організація пропонує гараж площею 30 квадратних метрів – сухе та безпечне місце. Також є душ та роздягальня. “Інфопульс Україна” бере участь у конкурсі вже вдруге і за цей рік ми відзначили значне покращення умов для велосипедистів.

інфопульс2

Велопарковка для відвідувачів

інфопульс1

Місце для зберігання велосипедів працівників

 

Цього разу було непросто визначити переможців конкурсу, адже було багато достойних заявок. Тому також відзначаємо такі компанії:

Готель “Radisson Blu” – за активну участь у веложитті Києва, популяризацію велоруху серед співробітників і відвідувачів.

Поліграфія “Тріада” – за активну підтримку велоруху. Компанія вже давно пропонує умови для велосипедистів, постійно підтримує різні велозаходи, в основному, спортивні.

Фітнес-клуб “Подільський” – за активну пропаганду велосипедного руху серед відвідувачів та креативну велопарковку.

Банк “Національний кредит” – за підтримку відвідувачів велосипедистів і за активну корпоративну культуру. Чи не єдиний банк, який встановив велопарковку в Києві і в Україні.

ІТ-компанія “Неткрекер” – за класних велосипедистів-співробітників, які заохочують інших їздити на велосипеді.

Компанія “Tubemogul Ukraine”– за прогресивну велопарковку, зроблену за останнім словом техніки, яка дозволяє не тільки припаркуватися, але й не подряпати дискові гальма – не так багато установників велопарковок над цим замислюються.

Студія “Сентрябрь” – за активне використання велосипеда майже всіма працівниками компанії та заохочення інших.

Ми дякуємо всім учасниками конкурсу за те, що вони власним прикладом популяризують велосипедний рух в Києві та роблять наше місто більш комфортним для всіх його мешканців і гостей.

Дякуємо волонтерам АВК – Павлу Кучапіну та Анні Шматок, які відвідували офіси та спілкувалися зі співробітниками компаній.

Нагородження переможців та відзначення всіх учасників конкурсу відбудеться 16 вересня 2014 року о 9:00 на Майдані Незалежності біля Лядських воріт у День “Велосипедом на роботу” в рамках Європейського тижня мобільності.

“Велопрацедавець” – щорічний конкурс, який відзначає найбільш дружні до велосипедистів офіси в Києві.  Його мета – заохотити компанії створювати комфортні умови для велосипедистів серед своїх співробітників та клієнтів. У 2014 році “Велопрацедавець” відбувся вже вп’яте. Переможцями попередніх років були Телеканал 1+1 (2013), ІТ-компанія Ciklum (2012), “Melexis Ukraine” – розробник інтегральник схем (2011), IT-компанія “GlobalLogic” (2010). Конкурс проводить Асоціація велосипедистів Києва.

 • Alyona Kolesnik

  Так, велопарковка в Люксофта дійсно зручна. Але незважаючи на те, що це внутрішнє подвір*я, багато крадіжок. У мене зняли фару, ще в одного співробітника – повністю скрутили велокомп*ютер. Камер спостереження в цьому місці немає. Тому не раджу залишати там речі та аксесуари. Шоломи і бафи в тому числі 🙂

  • Ira Bondarenko

   А це в офісі на Васильківській чи на Берестейській? Там є ще певні нарікання на Васильківську частину.

   • Alyona Kolesnik

    На Берестейськiй

  • саша

   Фіга ссє новості. Ну буду знати.

 • Леонид Ярмусь

  Прежде всего, поздравляю всех победителей и желаю, чтобы
  таких компаний становилось больше. Но как я уже писал – сомнения по результатам
  конкурса меня не покидают. И сомнения эти основаны не только по не лестным
  коментам в адрес победителей, а также на анализе тех велоблаг, которыми
  обладают другие компании, которых отфильтровали…Возможно, многим покажется –
  что результаты конкурса не по душе участникам конкурса, организации которых не
  заняли призовые места. Думаю что отчасти это правда. НО…как может не пройти по балам компания, со
  следующими показателями объясните?

  1)Крытый, отапливаемый охраняемый велопаркинг, находящийся
  под постоянным видеонаблюдением, свободный
  доступ к которому имеют только сотрудники.

  2)Наличие 6 раздевалок
  с закрываемыми шкафчиками для смены одежды. (для велосотрудников предоставляют
  два шкафчика, один для велоформы, второй
  для деловой одежды)

  3) 12 душевых кабин, по 2 на раздевалку , у которых не могут
  возникнуть перебои с горячей водой, так как котельная у здания собственная,
  поэтому отопление и водоснабжение автономное.

  4)Наличие своей службы Laundry , в которой сотрудники в
  случае необходимости могут не только постирать, но и отутюжить личные вещи.

  5)Уютный и соответствующий всем европейским стандартам staff canteen, где для сотрудников питательный
  завтрак, обед,ужин и кофе машина с натуральным свежее смолотым ароматным кофе. То есть дома
  встал, умылся, оделся и на велик. А после утренней велопрогулки тебя ожидают
  все описанные блага J

  6)Вся веселая велокоманда целое лето не слезала с седла, не
  для конкурса, а для реального кайфа, с которым
  исколесила весь киев и некоторые интересные близлежащие городки.

  Да и в конкурсе решили поучаствовать ” just for fun”,
  поэтому ещё раз поздравления победителям и попутного ветра организаторам J Это не в моей компетенции,
  но я бы в подобных авантюрах, где заранее есть заготовки, больше бы не
  участвовал. Всем удачи!

  • User

   >12 душевых кабин, по 2 на раздевалку
   вы работаете в бассейне ? 🙂

   как назывется ваша контора? хочу у вас работать )

   • Леонид Ярмусь

    Нет не бассейн, хотя сауна тоже есть, но к сожалению это благо не для персонала 🙂 Где работаю? Пусть это будет квест для организаторов, посмотрим долго они будут гадать между многочисленными компаниями которые могут предоставить подобные условия :)))))

    • Ira Bondarenko

     Я думаю, корень конфликта лежит в том, что каждая организация, принявшая участие, видит свои условия для вело каждый день, и считает их лучшими.

     Посмотрев пару фоток другой организации, на которых одна парковка (не все же фотки душей и раздевалок выкладывать), другие организации начинают сравнивать, и им кажется, что у них-то лучше, это же очевидно.

     Но единственными людьми, которые были вживую во всех компаниях, были наши волонтеры, и только они могут точно сказать, почему они поставили такие баллы, оценив все компании в сравнении.

     Так что да, тут присутствует человеческий фактор – кому-то понравилось, кому-то нет, кто-то не доглядел, кому-то не все души показали – но в целом, картина должна быть максимально приближена к объективной.

     Если вы хотите, то я напишу здесь, почему наш волонтер поставил вам такие баллы, а не другие. Напишите, если хотите эту информацию увидеть публично.

     Для нас лично вывод – показывать больше фото и описания тех компаний, которые прошли по баллам. Это поможет читателям понять, почему выиграли именно эти.

 • Александр Боднар

  Я б ездил, но живу близко. 🙂

 • саша

  Що важливо – велопарковка з правильною геометрією, тобто можна пристібнути не лише колесо

  Чесно сказати якоїсь правильної геометрії я не помітив.
  Хоча, так, Люкс “дєлає” всіх.

інші цікаві матеріали

Українських роботодавців запрошують до участі в національному конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця

У 2019 році U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») запустила першу в Україні програму сертифікації бізнесу Bike Friendly Company. Першими учасниками сертифікаційної програми Bike friendly Company

23 червня U-Cycle (громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва») організувала корпоративну велошколу для працівників «Дарниці». Велошколу з безпеки руху відвідали працівники офісу, виробництва та лабораторії фармацевтичної