Кінопокази, майстер-класи, безкоштовний велопрокат, обслуговування велосипеда, лекції на тему велосипедного руху та урбаністики – таким буде “Велодень на Гогольфесті”.

Цього року в рамках фестивалю “Гогольфест” пройде день, присвячений велосипедному руху. Цей день буде насичений велосипедними подіями різного формату – від лекцій і публічних обговорень до велогаражу, в якому можна буде “покрутити” і “налаштувати”. І, звісно, територією фесту курсуватиме безкоштовний велопрокат від АВК!

“Велодень на Гогольфесті” проникне на 4 локації арт-заводу “Видубичі”. Програма “Велодня” ще формується і всі бажаючі можуть до нього приєднатися. Ви можете запропонувати свою міні-подію або допомогти у якості волонтера (заповнюйте цю форму).

Попередньо велосипедним днем на Голольфесті визначено 20 вересня (субота), однак остаточна дата буде повідомлена згодом. Слідкуйте за календарем велоподій на сайті АВК та підписуйтеся на розсилку велоанонсів!

Контактна особа:

Надія Парфан

nadia.parfan [at] gmail.com

050 709 26 20

“Велодень на Гогольфесті” проходитиме в рамках Європейського тижня мобільності (ЄТМ) в Києві.

Європейський тиждень мобільності цього року проходить під гаслом “Наші вулиці, наш голос” та заохочує жителів міст та сіл переосмислювати своє пересування й використання громадського простору. Асоціація велосипедистів Києва готує велосипедну програму ЄТМ, але закликає всіх бажаючих приєднуватися та пропонувати свої ініціативи задля сталої мобільності Києва загалом.

ЄТМ в Києві у 2014 році проходить за підтримки Європейського Союзу, Представництва Фонду ім.Г.Бьолля в Україні та Національного Екологічного Центру України.

Більше інформації.

Допомогти ЄТМ

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Київ долучився до Європейського тижня мобільності – свята раціонального розвитку транспорту. У 2017 році Асоціація велосипедистів Києва організувала низку подій у столиці протягом усього тижня.

Київ долучається до Європейського тижня мобільності – свята раціонального розвитку транспорту. У 2017 році Асоціація велосипедистів Києва підготувала насичену програму подій у столиці протягом усього

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися