22 вересня, в міжнародний День без автомобіля латвійські велосипедисти провели флешмоб. Вони зробили конструкцію, яка наочно показує, скільки місця займає автомобіль на дорозі.

Ця акція демонструє, наскільки нераціонально використовується атомобіль, якщо в ньому їде всього одна людна. Адже це займає простір вулиць, створює шум, забруднює повітря.

Таким чином активісти заохочують пересідати на велосипеди та робити місто більш комфортним для всіх його жителів.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва збирає, перекладає та публікує корисні поради, цікаві практики та приклади щодо розвитку велотранспорту на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту. Ми збираємо практики

Цього тижня, координаторка роботи по Києву, Ксенія Семенова, відвідала офіс організації Sustrans – однієї з найбільших британських національних благодійних організацій, яка займається питаннями сталої мобільності.

Велосипедом їхати небезпечно і повільно, несприятливий клімат, безліч спусків і підйомів, великі відстані – аргументи, які, здавалося б, свідчать не на користь велосипеда. Ще один