16 вересня відбулося нагородження переможців конкурсу “Велопрацедавець-2014“: перше місце посіла компанія “Luxoft”, друге – “МТС Україна”, третє – “Інфопульс”. Відзначення учасників відбулося після флешмобу “Велосипедом на роботу” на Майдані Незалежності.

У Києві завершився конкурс на кращу організацію, що облаштувала зручності для велосипедистів та заохочує своїх працівників приїжджати на роботу велосипедом. Отже, переможцем цього року стала ІТ-компанія “Luxoft“.

Luxoft-velopracedavec

Переможець отримує в подарунок велоекскурсію Києвом для співробітників від Асоціації велосипедистів Києва, сертифікати на обслуговування велосипедів від майстерні “Велопростір” та безкоштовне членство в Асоціації для 5 співробітників компанії, що дає відповідні бонуси.

Друге місце посіла телекомунікаційна компанія “МТС-Україна“.

mts-veloprACEDAVEC DSC07125

Третє місце займає ІТ-компанія “Інфопульс Україна”.

INFOPULSE

Ці компанії також отримують сертифікати на обслуговування велосипедів від майстерні “Велопростір” та безкоштовне членство в Асоціації для 5 співробітників компанії з відповідними перевагами.

Детальніше про зручності, які створені для велосипедистів у офісах-переможцях, можна прочитати тут.

На церемонії були присутніми також інші компанії, що отримали спеціальні відзнаки та велосипедні сувеніри.

netcracker september velopracedavec

Дякуємо всім учасниками конкурсу за те, що вони власним прикладом популяризують велосипедний рух в Києві та роблять наше місто більш комфортним для всіх його мешканців і гостей.

“Велопрацедавець” – щорічний конкурс, який відзначає найбільш дружні до велосипедистів офіси в Києві.  Його мета – заохотити компанії створювати комфортні умови для велосипедистів серед своїх співробітників та клієнтів. У 2014 році “Велопрацедавець” відбувся вже вп’яте. Переможцями попередніх років були Телеканал 1+1 (2013), ІТ-компанія Ciklum (2012), “Melexis Ukraine” – розробник інтегральник схем (2011), IT-компанія “GlobalLogic” (2010). Конкурс проводить Асоціація велосипедистів Києва.

інші цікаві матеріали

Першими учасниками сертифікаційної програми Bike friendly Company в Києві стали бізнес-центр «Іллінський», юридична фірма EVERLEGAL, кав’ярня Sereda Vegan Point і ресторан «Тарас Бульба». Сертифікати вручила

Кубок Велопрацедавця 2018 виграла українська IT-компанія Intellias, яка перемогла в конкурсі на найкращого роботодавця з велоумовами для співробітників. Починаючи з 2010 року, конкурс щороку проводить

У конкурсі серед українських роботодавців «Велопрацедавець 2018» перемогла IT-компанія Intellias. Церемонія нагородження конкурсу відбулась 18 жовтня в Американському домі в Києві. Організатором конкурсу є громадська