У п’ятницю 19 вересня 2014 Асоціація велосипедистів Києва проводить День ПАРКування – перетворення паркувальних лотів на маленький парк, місце для спілкування та відпочинку.

День ПАРКування започаткували в 2005 році у Сан-Франциско, після чого він перетворився у міжнародний рух за участі найпрогресивніших міст світу. Щороку 20 вересня вибрані паркувальні лоти у цих містах перетворюють на маленькі парки. Метою Дня ПАРКування є повернути людям публічний простір, який щодня присвоюють собі порожні запарковані машини. Цього року у рамках Європейського тижня мобільності День ПАРКування вперше відбудеться в Україні.

Якщо ви важаєте, що вулиці і площі Києва повинні бути місцем спілкування та відпочинку людей, а не машин, чекаємо вас 19 вересня на Контрактовій площі. Спільними зусиллями небайдужих ми повернемо Подолу його серце, власноруч перетворюючи Контрактову з велетенської автомобільної стоянки у якісний публічний простір.

Беріть з собою килимки, каремати, розкладні крісла, настільні ігри, музичні інструменти, бадмінтон, шахи, доміно, каву, чай, тістечка, книжки, приладдя для малювання і все, що робить вас щасливими.

У Києві такий День ПАРКування пройде вперше (минулого року завадив проливний дощ), але ми розраховуємо на якомога більшу підтримку. Адже це весело!

Детальніше про ідею: http://parkingday.org/about-parking-day/

Хочете долучитися до проведення Дня ПАРКування та ЄТМ у Києві? Заповнюйте форму!

Подія на Facebook

Контакти:

Олеся Сторожук

media [at] avk.org.ua

+38 066 310 31 33

Подія проходить в рамках Європейського тижня мобільності (ЄТМ). ЄТМ в Києві у 2014 році проходить за підтримки Європейського Союзу, Представництва Фонду ім.Г.Бьолля в Україні та Національного Екологічного Центру України.

Асоціація велосипедистів Києва є неприбутковою організацією та значною мірою існує за рахунок пожертв і підтримки членів Асоціації. Якщо Ви бажаєте допомогти нашій діяльності, зробіть благодійний внесок.

інші цікаві матеріали

Київ долучився до Європейського тижня мобільності – свята раціонального розвитку транспорту. У 2017 році Асоціація велосипедистів Києва організувала низку подій у столиці протягом усього тижня.

Київ долучається до Європейського тижня мобільності – свята раціонального розвитку транспорту. У 2017 році Асоціація велосипедистів Києва підготувала насичену програму подій у столиці протягом усього

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися