Велосипед як хобі, як робота, як розвага. А що для тебе велосипед? З якою метою його використовуєш і як до цього прийшла? Хто вони, члени Асоціації? Нас уже понад 250, і це число постійно зростає. Знайомимось.

Ніка Ареміх-720

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Третій сезон.

З якою метою його використовуєш?

В Києві він переважно  замінює мені інші способи пересування в межах району. Ще я зрідка вибираюся у невеличкі велопоходи та на прогулянки, а у більш далекі поїздки містом — переважно завдяки можливості перевозити ровер у міській електричці. Також катаюся у справах до поліклініки, магазинів, у гості і т.д. — швидко, зручно, можна перевезти більше вантажу (покупки, подарунки, знаряддя для походів, а інколи навіть пасажирів;)

Як прийшла до цього?

З цікавості. Замислювалася, чому чоловік пропадає на покатушках. Коли він купив доступного для мене за висотою рами складаного «коня для офісу», я всілася, спробувала і дехто залишився без велосипеда:) Так досі й катаюся.

Що для тебе велосипед?

В першу чергу — спокій, свобода, здоров’я, швидкість і відповідальність. Думаю, незалежність і самостійність можна приєднати до слова «свобода»:)

Чому ти приєдналася до АВК і що думаєш про організацію?

Асоціація робить велику справу, буквально зсуває гори бюрократії і упередженості, під гнітом якої знаходиться (або вже можна сказати, «знаходився») велосипедний рух. Раніше про нього більше думали як про спорт, особливо у великих містах. Зараз же все більше людей вибирають велосипед як щоденний засіб для пересування і цікавляться вело-культурою, отримують можливість навчатися і спілкуватися у середовищі однодумців, колективно захищати свої права і допомагати іншим. Це те, що я побачила у організації за час перебування у її лавах. А на початку була лише сліпа надія на подібне майбутнє і «не шкода віддати символічні гроші на добре діло».

Твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Києву бажаю сил, ентузіазму і мудрості. Як людям, так і землі київській. Бо тільки з натхненням, впертістю і розумом можна зробити місто здоровішим у кожному сенсі слова. Велосипедистам (і потенційним, і вже активним) — радості та користі від катання, безпеки і надійного двоколісного друга:)

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто