Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для тебе велосипед? З якою метою його використовуєш і як до цього прийшла? Хто вони, члени Асоціації? Нас уже понад 250, і це число постійно зростає. Знайомимось.

Женя Кравченко-720

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Мій перший велосипед був із тих «кращих» – Україна. Всі діти на «зайчиках» ганяють, а я не шукала легкої долі… На братовому тишком-нишком своїм зростом у метр «під рамою» педалі крутила. Лихі 90-ті.

З якою метою його використовуєш?

У моєму житті було декілька вело-етапів. 2014 рік став переломним. Якщо раніше мій велик бачив лише рідний край – село Хотів і часом столицю, то цьогоріч він став справжнім чоловіком. Катався зі мною в потягах, супроводжував у мандрах, і навіть на роботу почав підвозити:)

Як прийшла до цього?

Приїхала…;) Люблю подорожувати. І бувало так, приїдеш у якесь незнайоме місто, а часу на знайомство з ним нууу зовсім мало. А хочеться побачити все й одразу. Йдеш до велопрокату. І за декілька годин ти бачила не просто все й одразу, а й такі місцинки-шпаринки, до яких не те що пішки не дібралася б, а й навіть не здогадалася, що воно таке манливо-романтично-затишне існує. А цього року подумалося, а чому б зі своїм велосипедом не помандрувати?

Що для тебе велосипед?

Спосіб пізнання себе і світу. Та, сподіваюся, він для мене стане транспортом. І я буду до свого велосипеда уважнішою. Вчасно робитиму техогляд, а не насолоджуватимуся скрипінням та катанням на майже спущених колесах. Купуватиму йому різні детальки… Хоча прогрес пішов. Прикупила фари, замок… І один техогляд за майже чотири роки. Я люблю свій велосипед. Сподіваюся, це взаємно:)

Чому ти приєдналася до АВК і що думаєш про організацію?

Був травень 2012 року… Ялта… Глибока ніч… І в одній з готельних кімнат ніяк не згасало світло. Іра Бондаренко «вичісувала» Вело-петицію. А що ще робити в Ялті вночі??? Мене підкорила ось ця несамовита відданість вело-ідеї. І через деякий час я приєдналася до АВК. АВК, Ви справжні. Ви йдете за покликом серця та, зціпивши зуби, робите Київ велодружнім. Це не легко. Та Ви не здаєтеся. Це і притягує!

Твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Я у Вас вірю. Чесно.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто