16 вересня Асоціація велосипедистів Києва влаштує велосипедну екскурсію для депутатів Київської міської ради та представників КМДА.

Збір учасників – о 10:40 біля приміщення КМДА на Хрещатику, 36. Старт велопоїздки – об 11:00, фініш – приблизно за годину, о 12:00.

Маршрут велосипедної екскурсії: Хрещатик – Богдана Хмельницького – Володимирська – Михайлівська площа – Десятинна – Пейзажна алея – Львівська площа – Смирнова-Ласточкіна – Верхній вал – Житньоторзька – Притисько-Микільська – Сагайдачного – Ігорівська – Поштова площа – Володимирський узвіз – Хрещатик.

Екскурсію проведе Ірина Бондаренко, координаторка Асоціації велосипедистів Києва. Супровід надаватимуть активісти Асоціації.

Усіх участників запрошують приїхати на своєму велосипеді. З 10:30 у місці збору працюватимуть веломеханіки, які зможуть налаштувати велосипеди та накачати колеса, якщо це буде потрібно. Якщо ж велосипеда у когось не буде – можна буде отримати його з велопрокату.

Щоб зареєструвати участь та попередити про необхідність взяти велосипед в оренду, будь ласка, напишіть лист на isbondarenko@avk.org.ua з темою листа «Велоекскурсія». Кінцевий термін реєстрації – 15 вересня, 10:00.

Свою участь уже підтвердили працівники Департаменту архітектури та містобудування КМДА. Запрошення надіслані також до Департаменту транспортної інфраструктури та кільком депутатам Київради.

Якщо ви також маєте кого запросити, будь ласка, надішліть їм посилання на цю подію та запросіть. За потреби, Асоціація може надіслати запрошення офіційним листом.

Долучитися до велоекскурсії у Фейсбуці

Детальніше на сторінці події

Увага! Участь має бути без партійної символіки! Допускаються футболки, кепки, але прапори, плакати – ні.

інші цікаві матеріали

У бюджеті Києва на 2018 рік зменшили видатки спеціального фонду бюджету Департаменту транспортної інфраструктури КМДА на будівництво велодоріжок. Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» проаналізувала останню

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Асоціація велосипедистів Києва вітає плани мерії збільшити кількість користувачів велотранспорту у 20 разів за 8 років, але звертає увагу, що за умови саботажу розвитку велосипедної інфраструктури