Збираємося невеликими групами в кожному районі та… їдемо на роботу! Зустрічаємося в центрі Києва, п’ємо каву і розпочинаємо робочий день.

16 вересня у 722 містах світу розпочинається Європейський тиждень мобільності (ЄТМ). Київ відкриє святкування ЄТМ “Днем Велосипедом на роботу”. Цього дня ми продемонструємо, якими можуть бути вулиці Києва, якщо щоранку по них проїжджатимуть сотні велосипедистів.

Для когось щоденні поїздки велосипедом на роботу вже є нормою, але саме цього дня ми покажемо, що таких людей у Києві насправді дуже багато.

Фото: wikimedia

Ідея:

Одягаємося у звичний для себе одяг, сідаємо на велосипеди, їдемо на роботу!

Фінішуємо на Майдані Незалежності, де на всіх велосипедистів чекатиме легкий сніданок та запашна кава. Звідти кожен розїжджається по своїх офісах.

Як їдемо: 

У кожному районі буде організований пункт збору, звідки велосипедисти рухатимуться колонами, які поведуть волонтери Асоціації.

Оскільки рух велосипедом на роботу є неконтрольованим (на щастя!), Ви можете запропонувати своє місце зустрічі, щоб до вас приєдналися ті, хто живуть поруч.

Беріть з собою друзів, витягуйте сусідів, особливо тих, що зазвичай їздять громадським транспортом або автомобілями. Нехай усі побачать: Київ – велосипедне місто!

Де збираємося:

На цій карті наносимо точки старту флешмобу.

Стандартним червоним знаком “мітка” позначаються точки, з яких буде організований проїзд колонами (старт з таких точок – 7:30).

Запропонуйте свою точку старту – та запрошуйте їхати сусідів, друзів.

Будь ласка, позначайте свої власні точки жовтим знаком “зірочка”. Якщо робите таку відмітку, будьте готові, що до Вас можуть приєднатися інші велосипедисти. Рекомендуємо стартувати о 7:00-9:00, але Ви можете запропонувати свій час виїзду та зазначити, куди ви їдете. Можна одразу прокладати маршрут. За бажання, залишайте свої контакти.

Увага: дані в карті оновлюються в режимі реального часу. Радимо переглядати можливі зміни у переддень виїзду.

Подія в Facebook

Часті запитання:

Чому саме в цей день?

А чому б ні? Давайте відкриємо Європейський тиждень мобільності великим велосипедним флешмобом!

Навіщо їхати разом?

Звісно, можна поїхати, як завжди, самостійно і в різний час, але ми це і так робимо. Але ж ми хочемо заявити про себе? Тоді краще їхати разом! Так веселіше, цікавіше, ефектніше, безпечніше. Це гарний привід витягти на вулиці тих, хто зазвичай обирає інші види транспорту. А якщо хтось ще не звик їздити велосипедом по місту – це чудова нагода почати.

А якщо мені треба поїхати раніше/пізніше?

“День велосипедом на роботу” – це не велопарад, це флешмоб. Головне, щоб цього ранку на вулицях Києва було якомога більше велосипедистів. Усі ми працюємо в різний час і не можемо змусити когось їхати одночасно. Тому ми пропонуємо кілька організованих точок збору, але Ви можете запропонувати також своє місце та час.

А якщо мені не треба на Майдан?

Працюючи в різних місцях, ми не зможемо довезти кожного до дверей офісу. Тому пропонуємо Майдан як оптимальне місце фінішу. Вам не обов’язково їхати до кінця – можна повернути в зручному для себе місці. Але хто доїде до кінця маршруту, зможе розділити цей ранок у колі інших велосипедистів та ще й почастуватися легким сніданком і кавою (8:30-9:00).

Вам може бути цікаво:

Покажемо всьому місту: велосипедом на роботу – це просто!

Більше про заходи в рамках Європейського тижня мобільності читайте тут.

Хочете долучитися до проведення флешмобу та ЄТМ у Києві? Заповнюйте форму!

Європейський тиждень мобільності в Києві у 2014 році проходить за підтримки Європейського Союзу, Представництва Фонду ім.Г.Бьолля в Україні та Національного Екологічного Центру України.

Контакти:

Олеся Сторожук

media [at] avk.org.ua

+38 066 310 31 33

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

  • Роман Улітько

    Ех! А колись після реєстрації стильні футболки видавали…)

  • Олег Муравицький

    На жаль, мій офіс так само далеко від Хрещатика, як і Хрещатик від дому. Тому поїхав звичним маршрутом з Пріорки на бульвар Лепсе (9,5 км). Таким чином дістаюся на роботу 2 рази на тиждень, тому в акції для мене нічого нового немає. Поки їхав – збільшення велосипедистів на вулицях не бачив, але то у мене такий иаршрут. Цікаво, скільки зібралося на Майдані.

  • Андрій Касьян

    А чому немає фотозвіту? Мені від Майдану до роботи(Осокорки) далекувато було їхати, тому запізнився на пів години.

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 19 квітня, у День велосипеда жителі Києва взяли участь у флешмобі «Велосипедом на роботу». Флешмоб у столиці традиційно організувала U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»),

У п’ятницю, 8 лютого, Київ приєднався до міжнародного зимового дня «Велосипедом на роботу». Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» організувала зустріч учасників флешмобу вранці на Майдані

У конкурсі серед українських роботодавців «Велопрацедавець 2018» перемогла IT-компанія Intellias. Церемонія нагородження конкурсу відбулась 18 жовтня в Американському домі в Києві. Організатором конкурсу є громадська