16-22 вересня Київ долучається до проведення Європейського тижня мобільності (ЄТМ). Пропонуємо дослідити та заново відкрити наше місто.. на велосипедах!

Велопрогулянка Ірпінь-Буча

Велосипед дає унікальну можливість побачити своє місто з абсолютно нового ракурсу, а також побувати в місцях, куди складно дістатися автомобілем або пішки. Давайте [пере]відкривати Київ разом і ділитися цим досвідом з іншими! Запрошуємо до проведення вечірніх велоекскурсій різними місцями Києва.

Деталі:

Тривалість екскурсії – 1,5-2 год, ввечері по буднях (16-19 вересня). Можна провести довші екскурсії на вихідних.

В один день може проходити 2-3 екскурсії.

Екскурсовод сам розробляє маршрут (ми в АВК можемо щось порадити).

Асоціація велосипедистів Києва займається поширенням інформації про подію, набором і реєстрацією учасників.

Екскурсії є безкоштовними, але вітаються благодійні внески від учасників.

Велоекскурсії можуть проходити як відомими історичними місцями Києва, так і малорозвіданими. Ми особливо вітаємо знавців своїх околиць, які можуть цікаво розказати про свій район. Давайте познайомимо Борщагівку і Позняки, Оболонь і Голосієво, Куренівку і Дарницю, Поділ і Троєщину! Таким чином ми зробимо Київ трошки ближчим до кожного.

Хочете поділитися з іншими своїми улюбленими місцями Києва? Заповнюйте форму, а далі поспілкуємося та обговоримо всі подробиці.

Вечірня велоекскурсія по Куренівці

Останні велоекскурсії АВК (посилання на події в Facebook)

Вечірня велоекскурсія “Куренівка revisited”

Велопрогулянка “Ірпінь-Буча-Пуща”

Велоексурсія “Околицями Голосієва”

Велопрогулянка Парком Дружби народів

Велоекскурсія “Околицями Голосієва”

Європейський тиждень мобільності цього року проходить під гаслом “Наші вулиці, наш голос” та заохочує жителів міст та сіл переосмислювати своє пересування й використання громадського простору. Асоціація велосипедистів Києва готує велосипедну програму ЄТМ, але закликає всіх бажаючих приєднуватися та пропонувати свої ініціативи задля сталої мобільності Києва загалом. Більше інформації.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта

Жителі та гості Києва вперше взяли участь у Cycle Tour&Party — велоекскурсії Подолом і вечірці в затишному дворику. Cycle Tour&Party організували U-Cycle (громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва»)

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24