Перший перехоплюючий велопаркінг відкриється в Києві біля м. Виставковий центр. Там можна буде залишити велосипед під охороною, підремонтувати його, взяти в прокат та випити кави.

velopoint

Мета створення такого паркінгу – поєднати існуючу транспортну мережу з велосипедним рухом. На велопаркінгу можна буде безкоштовно залишити на відповідальне зберігання особистий велосипед на 12 годин. Цей проект є соціально орієнтованим, і його організатори розраховують, що він заохотить ще більше людей у Києві користуватися велосипедом у повсякденних справах.

velopoint

Для того щоб зробити можливим безкоштовне функціонування паркінгу, також надаються додаткові платні послуги: зберігання велосипедів на термін довший за 12 годин (кожна наступна година коштуватиме 5 грн, а нічне зберігання – 15 грн.), прокат та сервісне обслуговуваня велосипедів, продаж аксесуарів, засобів особистої гігієни для велосипедистів, продаж води, кави, чаю, напоїв, готових сендвічів тощо. Паркінг працюватиме до 30 жовтня, а якщо погода дозволятиме – то навіть довше.

Перехоплюючий велопаркінг – одна з вимог Асоціації велосипедистів Києва до міської влади. Таких у Києві має бути 10-15 біля ключових станцій метро, щоб мешканці районів могли доїжджати до метро на велосипеді, а не на маршрутці. Пілотний велопаркінг для Києва повністю розроблено та виготовлено приватним інвестором ТОВ “Байк-Бокс” під торговою маркою “VeloPoint”tm.

Більше про концепцію велопаркінга читайте тут.

Святкове відкриття велопаркінгу відбудеться 21 серпня 2014 року о 10:00 біля входу у ВДНГ (просп.Глушкова). Запрошуємо велосипедистів приїхати для тестування послуг байк-боксу, а журналістів – для висвітлення новини.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

  • http://www.tennisterin.com/ Kirill Mazur

    Отличный сервис! Правда, 15 грн за ночь при месячной парковке будет многовато. Но все же хорошее начало!

    • Alexey Kushka

      Это если вы задержались с работы, т.к. была вечеринка и не будете забирать велосипед. С утра когда веселье в голове утихнет 🙂 можно будет забрать с хранения.

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір волонтерів для створення команди оперативного реагування та допомоги постраждалим велосипедистам у ДТП. На жаль, велосезон-2016 був насичений на ДТП за

«Нова пошта» взялася до будівництва зручної інфраструктури для клієнтів, що їздять на велосипедах. Дизайн і спосіб облаштування велопарковок розроблено у співпраці з Асоціацією велосипедистів Києва.

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве: