Поруч із Клубом активного відпочинку “Подольський” встановлено одну із найбільш креативних велопарковок у місті. Саме сюди цими днями завітала Асоціація велосипедистів Києва, аби присвоїти “Подольському” статус “bike-friendly”.

100_8001 - копия

Славнозвісний велосипед “пенні-фартинг”, також відомий як “гран-бі”, зображений не лише на логотипі київської програми “bike-friendly”, а також являється й офіційним символом Клубу активного відпочинку “Подольський”.

100_7996 - копия

Парковка поруч із “Подольським” розрахована на чотири велосипеди та має дуже зручну конструкцію. Ну, і звісно, загальну композицію доповнює металевий “пенні-фартинг”, що піднімає настрій не лише велосипедистам, а й звичайним перехожим.

100_8007 - копия

“Люби себе! Займайся спортом!” – закликає Клуб активного відпочинку “Подольський”. До речі, щонеділі тут організовують велопрогулянки, які користуються шаленою популярністю серед учасників Клубу. До того ж багато хто із співробітників “Подольського” обирає саме велосипед у якості щоденного транспорту.

100_7993 - копия

 

Дякуємо “Подольському” за поширення інформації про події Асоціації.

100_8006 - копия

 

Адреса закладу:

вул. Ярославська, 56а

Тел. 044 393 43 43.

http://podolfitness.com.ua/

 

Асоціація велосипедистів Києва заохочує кафе, ресторани, магазини, аптеки, офісні центри (і будь-які заклади) щонайменше встановлювати велопарковки, а за можливості – створювати додаткові умови та акції для відвідувачів та працівників. У нагоді вам може стати брошура від АВК “Як заохотити клієнтів та співробітників користуватися велосипедом” (яка також містить інформацію про те, як найкраще поставити велопарковку).

Дізнайтеся, де замовляти велопарковки в Києві.

Якщо ваш заклад вже має велопарковку і хоче отримати статус “bike-friendly”, пишіть нам: friends@avk.org.ua. Ми відвідаємо вас, вручимо почесну наліпку, напишемо про це та розкажемо велоспільноті Києва.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велопарковка біля бібліотеки в Києві з’явилась завдяки Клубу велобізнесу Асоціації велосипедистів Києва. Для зручності читачів біля Центральної районної бібліотеки ім. П.Г.Тичини в Дніпровському районі Києва

Асоціація велосипедистів Києва вирушила в об’єднані територіальні громади, щоб познайомитись і запропонувати співпрацю в рамках проекту «Зелене світло для велоруху в громадах». Проект містить декілька

Асоціація велосипедистів Києва зустрілась з членами Клубу велобізнесу, а також представниками велобізнесу і bike-friendly компаній на бізнес-сніданку в середу, 14 березня, в дружній локації Druzi