Під Міністерством сім’ї, молоді та спорту встановили велопарковку на 6 велосипедних місць. Ідея установки стоянки для двоколісних з’явилася в підсумку недавньої неформальної зустрічі міністра Дмитра Булатова і віце-президента Федерації велоспорту Києва Дениса Шолудько.

bulatov-velosiped

«Щоб Київ з часом виріс у велосипедну столицю, таку як Копенгаген або Париж, потрібно переходити до активних дій. І ми вирішили почати з себе», – прокоментував ініціативу міністр молоді та спорту Дмитро Булатов. Чиновник додав, що своїм прикладом міністерство закликає бізнес включатися в соціальні проекти по відбудові велосипедної інфраструктури в місті.

bulatov-velosiped

«Погодьтеся, для власників бізнес-центрів, великих або середніх фірм не важко поставити біля свого офісу велопарковку. Виготовлення та встановлення паркінгу для велосипедів обходиться в районі 1500 грн. Найчастіше працівники або держслужбовці не мають можливості приїхати на роботу на велосипеді саме через відсутність місця, де можна залишити двоколісний транспорт».
bulatov-velosiped-1
Також Булатов пообіцяв найближчим часом придбати велосипед (оскільки попередній було вкрадено взимку), і як будь-який міністр європейської країни поряд зі службовцями приїжджати на ньому на роботу. Серед завдань – також облаштування душової кабіни для персоналу, що приїжджає на роботу на велосипеді.

За словами Дениса Шолудько, наступним завданням є установка велопарковок під Кабінетом Міністрів і Верховною Радою. А далі – близько 10-20 велопарковок в громадських місцях Києва. «Все парковки будуть придбані за кошти волонтерів-велолюбителів, адже сьогодні в держбюджеті на такі заходи коштів немає», – пояснює віце-президент Федерації велоспорту р Києва.

Джерело – інформаційне повідомлення Київської міської федерації велосипедного спорту.

З 5 серпня по 5 вересня приймаються заявки на конкурс “Велопрацедавець року” – щорічний конкурс, що визнає найбільш дружні до велосипедистів організації.

Ваш офіс bike-friendly? Подавайте заявку на конкурс “Велопрацедавець року-2014“. Отримайте широке визнання велоспільноти Києва та заохочувальні призи для співробітників!

  • Andrey Maliy

    Сам то он когда в спорт зал в последний раз ходил?

інші цікаві матеріали

Першими учасниками сертифікаційної програми Bike friendly Company в Києві стали бізнес-центр «Іллінський», юридична фірма EVERLEGAL, кав’ярня Sereda Vegan Point і ресторан «Тарас Бульба». Сертифікати вручила

Асоціація велосипедистів Києва зустрілась з членами Клубу велобізнесу, а також представниками велобізнесу і bike-friendly компаній на бізнес-сніданку в середу, 14 березня, в дружній локації Druzi

Асоціація велосипедистів Києва оновила порадник з рекомендаціями про облаштування велопарковок. Буклет доступний онлайн і містить поради з розміщення та форми велопарковок біля магазинів, закладів харчування