Мадрид допомогає людям будь-якого віку і фізичних можливостей долучитися до велосипедного руху, запускаючи нову програму прокату електровелосипедів.

Фото: сайт BiciMAD

Фото: сайт BiciMAD

Столична система прокату BiciMAD забезпечує роботу 123 станцій у центрі міста, що мають 3126 стійок і 1560 велосипедів. Велосипеди доступні цілодобово впродовж усього року.

Фото: сайт BiciMAD

Фото: сайт BiciMAD

Іспанська компанія Bonopark не тільки обслуговує систему, а й розробила для неї велосипеди. Влаштованої у велосипед батареї вистачає на 18 годин, або близько 70 кілометрів, а перезаряджається вона вночі. На кермі є інструкція і елементи керування двигуном та світлом. Також там відображається режим роботи двигуна і рівень заряду батареї.

Фото: сайт BiciMAD

Фото: сайт BiciMAD

Велосипед важить близько 22 кг, його електродвигун може розганяти велосипед до 18 км/год без жодних зусиль з боку велосипедиста. Річна передплата BiciMAD коштує € 25, або € 15 для власників проїзних карток. Перші півгодини коштують 50 центів, кожні наступні — 60 центів. Після другої години кожна наступна година коштує 4 €.

Джерело: ELTIS

Переклад: Ведомир Ареміх для АВК

Асоціація велосипедистів Києва є неприбутковою організацією та значною мірою існує за рахунок пожертв і підтримки членів Асоціації. Якщо Ви бажаєте допомогти нашій діяльності, зробіть благодійний внесок.

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва збирає, перекладає та публікує корисні поради, цікаві практики та приклади щодо розвитку велотранспорту на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту. Ми збираємо практики

Цього тижня, координаторка роботи по Києву, Ксенія Семенова, відвідала офіс організації Sustrans – однієї з найбільших британських національних благодійних організацій, яка займається питаннями сталої мобільності.

Велосипедом їхати небезпечно і повільно, несприятливий клімат, безліч спусків і підйомів, великі відстані – аргументи, які, здавалося б, свідчать не на користь велосипеда. Ще один