Європейський тиждень мобільності традиційно проходить 16-22 вересня. Київ уже вчетверте приєднається до святкування, Асоціаціація готує комплекс велосипедних подій.

Пішохідна вулиця Хмельницього в Києві. ЄТМ-2013

Мета Європейського тижня мобільності (ЄТМ) – привернути увагу до проблем мобільності людей, заохотити муніципалітети та активістів створювати більш комфортні умови для життя в місті, працювати над втіленням сталих транспортних моделей. Цього року ЄТМ проходить під гаслом “Наші вулиці, наш вибір”. Про свою участь уже заявили 722 європейські міста.

Увага цьогорічної кампанії ЄТМ спрямована на переорієнтацію міського простору на приємні території, що позитивно впливає на якість життя їх мешканців. Завдяки використанню більш сталого транспорту та зменшення нашої залежності від автомобілів ми можемо відновити обличчя вулиць і створити дружні для людей міста.

Пішохідна вулиця Володимирська. ЄТМ-2012

Асоціація велосипедистів Києва готує низку заходів для популяризації велосипедного руху в столиці. У той же час, ми закликаємо ініціативні групи киян проводити свої події, що направлені на розвиток сталої мобільності та комфортного урбаністичного простору нашого міста.

Пішохідна вулиця Сагайдачного. ЄТМ-2011

Попередня програма ЄТМ в Києві: 

16 вересня – відкриття ЄТМ; день “Велосипедом на роботу”; фінал конкурсу “Велопрацедавець року-2014”

16-22 вересня – вечірні велоекскурсії Києвом

19 вересня – День ПАРКування

20 вересня – “Велодень на Гогольфесті“: безкоштовний велопрокат, велонавчання, майстер-класи, велосипедне кіно і т.п.

Вело-пішохідна зона на Сагайдачного. ЄТМ-2011

Програма Європейського тижня мобільності відкрита до наповнення. Кожен може провести свою подію в рамках цього тижня. Закликаємо активістів, організації, районні громади, місцеву владу до кооперації.

Матеріали для ознайомлення та натхнення:

Тематичний посібник ЄТМ

Кращі практики ЄТМ (ідеї публічних заходів)

European Mobility Week  Handbook (English)

Співпрацюємо?

Контакти:

Леся Лойко

національний координатор ЄТМ в Україні

lesya.loyko [at] forza.org.ua

 

Олеся Сторожук

медіа-координаторка Асоціації велосипедистів Києва

(ЄТМ в Києві)

media [at] avk.org.ua

Європейський тиждень мобільності в Києві у 2014 році проходить за підтримки Європейського Союзу, Представництва Фонду ім.Г.Бьолля в Україні та Національного Екологічного Центру України.

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24

Київ долучився до Європейського тижня мобільності – свята раціонального розвитку транспорту. У 2017 році Асоціація велосипедистів Києва організувала низку подій у столиці протягом усього тижня.