Цього тижня кав’ярня “VelloCafello” здобула статус “bike-friendly”. Ще один яскравий заклад, назва якого говорить сама за себе,- це справді те місце, де у Києві раді велосипедистам!

100_7936 - копия

Поруч із закладом встановлено парковку, що розрахована на сім велосипедів, тому до “VelloCafello” можна сміло приїздити великою велокомпанією!
100_7946 - копия

Тут навіть на вході вас зустрінуть із велосипедом та квітами:)100_7939 - копия

Заклад розташований на території ВДНГ, де традиційно завжди багато велосипедистів. Також саме тут проходять безкоштовні навчання з безпеки руху, які організовує Асоціація велосипедистів щонеділі у 5-ти районах міста. Тому, приїхавши  на велонавчання, по закінченню можна ще й приємно провести час в атмосферній велокав’ярні!

100_7950 - копия100_7948 - копия
Адреса закладу:
просп. Академіка Глушкова, 1, ВДНГ (справа від 1-го павільйону).

Тел.: +38 (093) 898 81 37.

Спільнота “VelloCafello”  на Фейсбуці.
Асоціація велосипедистів Києва заохочує кафе, ресторани, магазини, аптеки, офісні центри (і будь-які заклади) щонайменше встановлювати велопарковки, а за можливості – створювати додаткові умови та акції для відвідувачів та працівників. У нагоді вам може стати брошура від АВК “Як заохотити клієнтів та співробітників користуватися велосипедом” (яка також містить інформацію про те, як найкраще поставити велопарковку).

Дізнайтеся, де замовляти велопарковки в Києві.

Якщо ваш заклад вже має велопарковку і хоче отримати статус “bike-friendly”, пишіть нам: friends@avk.org.ua. Ми відвідаємо вас, вручимо почесну наліпку, напишемо про це та розкажемо велоспільноті Києва.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велопарковка біля бібліотеки в Києві з’явилась завдяки Клубу велобізнесу Асоціації велосипедистів Києва. Для зручності читачів біля Центральної районної бібліотеки ім. П.Г.Тичини в Дніпровському районі Києва

Асоціація велосипедистів Києва вирушила в об’єднані територіальні громади, щоб познайомитись і запропонувати співпрацю в рамках проекту «Зелене світло для велоруху в громадах». Проект містить декілька

Асоціація велосипедистів Києва зустрілась з членами Клубу велобізнесу, а також представниками велобізнесу і bike-friendly компаній на бізнес-сніданку в середу, 14 березня, в дружній локації Druzi