Перший перехоплюючий велопаркінг офіційно відкрився в Києві 21 серпня 2014 року біля метро Виставковий центр. Тут можна безкоштовно залишити велосипед під охороною на 12 годин, пройти технічний огляд, взяти велосипед у прокат, а також випити кави та перекусити.

velopoint vdnh veloparking kiev

Мета створення такого паркінгу – поєднати існуючу транспортну мережу з велосипедним рухом. Проект є соціально орієнтованим, адже можливість проїхати невелику відстань на велосипеді щодня та залишити його в безпечному місці робить велосипедний рух більш привабливим для жителів віддалених районів Києва та передмістя. 

velopoint vdnh veloparking kiev

Велопаркінг, техогляд, прокат, кава – все тут

Цим проектом ми прагнемо сприяти велосипедизації Києва. Якщо цей пілотний варіант зарекомендує себе, ми готові виготовити ще 5 таких велопаркінгів до наступної весни для встановлення їх біля ключових транспортних вузлів нашого міста. Наша мета – дати киянам та житялям передмістя можливість зручно та безпечно комбінувати користування велосипедом та громадським транспортом”, коментує Михайло Джокич, представник ТОВ «Байк-бокс».

velopoint vdnh veloparking kiev

Перші користувачі паркінгу

Для того щоб забезпечити можливість функціонування безкоштовного паркінгу, надаватимуться платні послуги: зберігання велосипедів на термін довший за 12 годин, прокат та сервісне обслуговуваня велосипедів, продаж аксесуарів, засобів особистої гігієни для велосипедистів, продаж води, кави, чаю, напоїв, готових сендвічів тощо. Паркінг працюватиме до 30 жовтня, а якщо погода дозволятиме – то навіть довше.

velopoint vdnh veloparking kiev

Співробітники Velopoint’у охоче допоможуть “припаркувати” ваш велосипед

Поєднання велосипеда та громадського транспорту давно практикується в містах Європи: якщо вам далеко їхати від дому до місця роботи чи навчання, ви можете доїхати велосипедом до метро, залишити його там і далі швидко дістатися до центру міста. У Києві давно назріла потреба встановлення перехоплюючих паркінгів біля ключових транспортних вузлів – частіше за все, це станції метро.

Перевірити велосипед на технічну справність - легко!

Перевірити велосипед на технічну справність – легко!

Перехоплюючі паркінги мають численні переваги як для індивідуальних користувачів, так і для міста в цілому. Велосипедистам вони дозволяють економити час і кошти на поїздку. Щоденні велопоїздки навіть на невеликі відстані покращують здоров’я та настрій.

velopoint vdnh veloparking kiev

сервіс

Від цього виграють всі, адже таким чином зменшиться навантаження на дорожню мережу. Чим більше людей користвуватиметься велосипедами, тим менше буде заторів на дорогах, вільнішим громадський транспорт, чистішим повітря.

velopoint vdnh veloparking kiev

Кожному користувачу велопаркінгу виписують квитанцію, в якій позначають назву велосипеда, власника та час здачі на зберігання

Перехоплюючі велопаркінги – одна з вимог Асоціації велосипедистів Києва до міської влади. Таких у Києві має бути 10-15 біля ключових станцій метро. Пілотний велопаркінг для Києва повністю розроблено та виготовлено приватним інвестором ТОВ “Байк-Бокс” під торговою маркою “VeloPoint”tm. 

velopoint vdnh veloparking kiev

На місці вас почастують смачною кавою, чаєм, освіжаючим напоєм. Можна також перекусити.

velopoint vdnh veloparking kiev

Продукція відібрана якісна.

velopoint vdnh veloparking kiev

Все продумано до деталей – руки завжди будуть в чистоті!

velopoint vdnh veloparking kiev

А такий вид відкривається з другого поверху кафе.

Контакти:

ТОВ «Байк-бокс»

Михайло Джокич

067 443 11 60

ukrdmd [at] gmail.com

Velopoint в Facebook

 

veliki.ua – перша українська мережа прокату і сервісу велосипедів

Кушка Олексій

050 323 74 76

ceo [at] veliki.ua

 

Асоціація велосипедистів Києва

Олеся Сторожук

066 310 31 33

media [at] avk.org.ua

velopoint vdnh veloparking kiev

Перші відвідувачі Velopoint’y

velopoint vdnh veloparking kiev
velopoint vdnh veloparking kiev

Перші відвідувачі Velopoint’y

Фото: АВК

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

 • User

  > Паркінг працюватиме до 30 жовтня, а якщо погода дозволятиме – то навіть довше.

  имхо, зимой такое более востребовано

  но , понимаю, что это больше бизнес по велопракату , а парковка – отличный рекламный ход )

  • Nika Aremikh

   Мне кажется, зимой велосипедистов будет слишком мало. Ради нескольких держать бесплатный паркинг (да-да, покупать кофе и брать велосипеды напрокат никого не заставляют) не слишком целесообразно. Впрочем, думаю, если Вы лично согласитесь сидеть там всю зиму, предложение можно внести.

   • User

    ну это если паркинк с охранниками, можно же и без. придумать какие-то боксы с ключами..

    • Nika Aremikh

     Боюсь, это окажется еще дороже. Ну и мне с охранником как-то спокойнее будет, потому что замки взламывают без проблем.

     • User

      так для этого же есть инвесторы… 🙂

     • Nika Aremikh

      Мне так нравится, как наш народ хочет все иметь и ничего для этого не делать 🙂 Честно? Я бы очень обрадовалась, если бы на Позняках открыли такой паркинг. И я уверена, что время от времени я бы пользовалась платными услугами. Таким дорогим прокатом — вряд ли, конечно, но если бы кто-то из знакомых захотел — порекомендовала бы. Зато кофе, диванчик (тоже, кажется, бесплатный), бутерброды и предметы личной гигиены — это то, что иногда просто спасает. Так что коммерция, которая не навязывается, меня скорее радует, и видя это я понимаю, откуда берутся деньги на то, чтобы бесплатно охранять мой велосипед в течение дня. По-моему, все честно и прекрасно. А если Вам больше нравятся киоски на велодорожках, тротуарах и в переходах — ну, се ля ви. Не все же должны их ненавидеть. А я их не люблю. Они не только мешают мне двигаться, но еще и не присмотрят за моим великом, когда мне это нужно.

     • Alexey Kushka

      Если вы готовы финансировать, мы готовы общаться с вами. Какую сумму вы можете инвестировать и на каких условиях?

  • Alexey Kushka

   Следует также учесть экономическую составляющую: зарплата, аренда, комунальные. Или вы действительно думаете что 3 месяца обслуживающий персонал не будет есть и пить, и им предоставят льготы на проезд, талоны на одежду и купоны на мыло?

   • User

    это как-то не очень похоже на ”

    Перший перехоплюючий велопаркінг у Києві” . Это , скорее, “новый велопрокат-МАФ-кафе на ВДНХ с возможностью оставить велик на день”

    • Alexey Kushka

     А вы оторвитесь от экрана компьютера и прийдите на паркинг. Сдайте велосипед на хранение и рассмотрите уже точнее, непосредственно на месте…

 • Andrey Maliy

  На крюки нужно что-то одевать. Например тонкий силиконовый шланг чтобы ободья не царапать. Ещё в 96-м так делали умные люди.

  • Alexey Kushka

   Андрей, чтобы не попасть в просак умные люди вначале проверяют сами, а потом пишут. Приглашаем Вас лично проинспектировать данные крюки.

   • Andrey Maliy

    Я сужу по фото на этом сайте

   • Andrey Maliy

    Вот когда откроете на Позняках то обязательно проинспектирую.

  • Dionis Kuznetsov

   Спасибо за совет, но умные люди так и сделали.

інші цікаві матеріали

У січні 2019 року в чотирьох районах Києва з’явились 5 велопарковок біля станцій метрополітену. Це стало можливим завдяки проекту Громадського бюджету, який виграли члени Асоціації

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

У КМДА заявили про зміну транспортних пріоритетів Києва та розроблення Плану сталої мобільності Києва до 2025 року, яке має завершитися до середини 2017 року, а