Велосипед як хобі, як робота, як розвага. А що для тебе велосипед? З якою метою його використовуєш і як до цього прийшов? Хто вони, члени Асоціації? Нас уже майже 240, і це число постійно зростає. Знайомимось.

богдан лепявко

Як давно ти їздиш на велосипеді?
Мабуть, з 3-4 років. Був триколісний “Гномик”, далі – “Зайчик”, ну і по висхідній: “Аист”, “Салют”, “Україна”… Мені це завжди подобалось і знаходились друзі, хто розділяв зі мною цей інтерес.

З якою метою його використовуєш?

Як для поїздок по справам, так і для відпочинку. Вже знаю, у кого з друзів і де можна поставити велосипед. За власними вподобаннями створив по кілька “маршрутів” до роботи та інших місць – найкоротший, найлегший (по перепаду висот), найприємніший (по паркам та маленьким вуличкам). Також цікавлюсь туризмом, щороку організовую піші походи. Зараз вже почав замислюватись і над велопоходом, це б поєднало для мене приємне з приємним:)

Як прийшов до цього?

Катаюсь змалечку, проте активно використовувати велосипед в Києві та їздити дорогами міста почав не так давно. Вирішив, що це зможе зекономити мені час, та і просто цікаво стало.

Що для тебе велосипед?

Рівноправна частинка життя. Я не можу себе назвати велофанатом чи велогонщиком, проте це одна з речей, якими я цікавлюсь і якій приділяю час. Він корисний у всіх відношеннях. Для справ – спосіб швидко (дуже часто – швидше за міський транспорт) дістатись потрібного місця без очікування транспорту, стоянні в заторах, пересадок, натомість поїздка додає бадьорості та тонусу. Для відпочинку – велосипед значно розширює можливості, дозволяючи за прийнятний час дістатись віддалених парків, лісів та просто цікавих місць не тільки Києва, а й околиць. Для підтримки себе в формі – нарівні з пробіжками та іншими фізичними вправами, на які часто не вистачає часу.

Чому ти приєднався до АВК і що думаєш про організацію?

АВК — це об’єднання молодих (як мінімум, душею) людей, в яких є спільна мета – зробити Київ зручним містом. Я свідомо упустив закінчення фрази “для велосипедистів”, тому що вважаю, що розвиток велоінфраструктури неодмінно тягне за собою вдосконалення містобудівних принципів, підвищення культури на вулицях, підвищення громадянської свідомості та відповідальності, сприяє популяризації спорту та здорового образу життя. Велосипедні проблеми часто є суміжними з іншими наболілими питаннями – інфраструктура для інвалідних візків, дитячих колясок; благоустрій прибудинкових територій, парків; правила торгівлі в підземних переходах та біля станцій метро; обладнання та комфорт міського транспорту. Комплексний підхід дозволить одним пострілом підстрелити всіх цих “зайців”.

Твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву

По мірі сил та можливостей, сідайте на велосипед. На прогулянку, або ж просто в кіоск за хлібом. Невдовзі відчуєте в собі сили і для більш дальніх поїздок. Головне – щоб велосипед приносив вам радість. Поважайте всіх учасників дорожнього руху – пішоходів, автомобілістів, колег-велосипедистів, і вони будуть відповідати вам взаємністю. Знайомтесь з новими людьми та відкривайте в собі нові можливості!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто