Минулої суботи, 5 липня, Асоціація велосипедистів Києва влаштувала справжнє свято велокультури в рамках Арт-Пікніку Слави Фролової.

IMG_1652

Вже друге літо поспіль територія ВДНГ перетворюється на унікальний соціальний парк культури, мистецтв та здорового способу життя. Безліч майстер-класів, концертів, кінопоказів та перфомансів щодня. А тепер тут – ще й наші яскраві велосипеди.
IMG_1664

На ВелоТочці функціонував безкоштовний велопрокат. Близько півсотні відвідувачам пощастило покататися на велосипедах від АВК.


IMG_1888

IMG_1655

Також  на ВелоТочці всі бажаючі могли перевірити свої знання правил дорожнього руху. Таким чином, успішно склавши наш іспит, 25 осіб отримало Велоправа від Асоціації.

IMG_1718
IMG_1544
Окрім всього, біля стенду АВК відвідувачі Арт-Пікніку змогли дізнатися про велонавчання, майстер-класи та велоекскурсії, які регулярно проводить Асоціація з метою популяризації велокультури.
IMG_1577

Наш Київ – таки велосипедне місто!
IMG_1858
IMG_1824
IMG_1736
Вже по закінченню, завдяки соціальній ініціативі КіноПростоНеба, на ВелоТочці показували кіно. Покрутити педалі в нашому зеленому кінотеатрі організувалася справжня черга!
IMG_1944

Фото: Іра ТКАЧЕНКО.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися

У суботу, 9 липня, понад 300 учасниць Велопараду дівчат #наближаюАмстердам проїхали по Києву двома різними маршрутами від Національної опери до Труханового острову. Велопарад дівчат організувала

У неділю, 26 червня, на центральній вулиці країни Хрещатику відбулося яскраве святкування Дня молоді, на якому команда АВК влаштувала свою фестивальну Велоточку з безкоштовним велопрокатом.