Сьогодні на засіданні постійної комісії Київради з питань транспорту та зв’язку обговорювались велосипедні завдання, які Асоціація підготувала та вручила Віталію Кличку минулого тижня. Асоціація також взяла участь у цьому засіданні.

Коротку доповідь про стан розвитку велосипедного транспорту та велоінфраструктури зробив голова постійної комісії Ігор Піковський. Особливу увагу він акцентував на невиконанні програми розвитку велотранспорту до 2012 року та відсутності будь-якої звітності про стан виконання та використання коштів цієї програми.

Фото: Галина Янченко

Фото: Галина Янченко

На прямі питання голови комісії заступникам голів Святошинської та Дарницької райдержадміністрацій про терміни, у які будуть прибрані парковки, МАФи та стихійна торгівля з велодоріжок на проспекті Перемоги та Бажана, зрозумілої відповіді не було отримано. На це голова запропонував аби комісія рекомендувала Віталію Кличку “підсилити кадри в адміністрації”. Чи варто розцінювати це як натяк на звільнення керівництва району, не знаємо.

Асоціація планує продовжити тиск на адміністрацію та домогтись вільного проїзду існуючими велодоріжками до кінця липня.

Наступним пунктом, який має увійти до протоколу засідання, було звернення депутатів до Голови КМДА з проханням виділити одну людину в штаті, яка буде відповідати за велосипедні питання.

Власне, це має стати виконанням однієї з наших вимог – призначити радника з велосипедних питань.

Окремо прозвучали питання врахування руху велосипедистів при реконструкціях та облаштування проїзду велосипедистів на Поштовій площі. Тут вирішено провести окрему зустріч з замовником реконструкції і доопрацювати проект. Асоціація це зробить наступного тижня.

І останнє. На зустрічі оголосили, що 24 липня на наступне засідання Київради Віталій Кличко приїде велосипедом. Варто перевірити.

Фото: Галина Янченко

Фото: Галина Янченко

Комісія запланувала наступного разу обговорити велосипедні питання на засіданні у вересні. Тим часом, Асоціація продовжуватиме працювати з департаментами та іншими підрозділами КМДА та окремими депутат(к)ами над велосипедними завданнями, поставленими перед новою владою Києва. Нагадаємо, 3 липня велосипедисти передали Віталію Кличку 10 велозавдань для реалізації протягом 1,5 року.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

  • vedomyr

    Ну що, був пан Кличко на велосипеді?

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва вітає плани мерії збільшити кількість користувачів велотранспорту у 20 разів за 8 років, але звертає увагу, що за умови саботажу розвитку велосипедної інфраструктури

Асоціація велосипедистів Києва як один з ключових розробників транспортного блоку в проекті оновленої Стратегії розвитку Києва до 2025 року, що зазнав революційних та якісних змін

Для оцінки та аналізу вже наявних фрагментів велосипедної інфраструктури Києва велосипедистів просять позначити проблемні місця на онлайн-карті. Архітектор і один з розробників велоконцепції Києва Андрій