Протягом 42 днів Андрій наодинці здійснює благодійний велопробіг Ride for Kids 2014, який стартував у Бресті, Франція. 12 липня він приїжджає до Києва та запрошує велосипедистів приєднатися до фінального пробігу по місту.

велопробіг заради дітей

В суботу, 12 липня, о 10 годині ранку від Європейської площі до Центру для Онкохворих дітей «Дача» (вул.Каменярів 68) відбудеться заключна частина ВЕЛОПРОБІГУ ЗАРАДИ ДІТЕЙ.

Ініціатором цього пробігу став звичайний хлопець з Маріуполя Андрій Воронцов. Зараз він навчається і проживає у Канаді, але не забуває про рідну Україну. Протягом 42 днів Андрій наодинці здійснює благодійний велопробіг Ride for Kids 2014, який стартував у Бресті, Франція. C обмеженими ресурсами – намет, спальний мішок, мінімум грошей – зате з необмеженою вірою в підтримку оточуючих людей.

велопробіг заради дітей

Усього відважний хлопець подолав 3800 кілометрів на шляху до Києва. І усе це заради тих, кого він не знає і ніколи не бачив, заради тих, хто зараз бореться із страшною, але виліковною хворобою –  дитячим раком. Це малюки та підлітки, які хочуть жити як і усі ми – мокнути під дощем, мерзнути під вітром, сміятися під сонцем. У них своя війна за стінами лікарні, що триває місяцями чи навіть роками. Війна, у якій вони приречені, якщо у мами не вистачить коштів на ліки, якщо чужий дядя чи тьотя їм не допоможе.

велопробіг заради дітей

В Києві, Андрій зустрінеться із київськими велосипедистами на Європейській площі та вирушить разом з ними до Центру, де знаходяться хворі діти і які з нетерпінням чекають зустрічі із спортсменами на велосипедах. До велопробігу також приєднаються діти, які вилікувалися від онкозахворювань.

велопробіг заради дітей

Програма заходу:

10.00 Зустріч велосипедистів із Андрієм Воронцовим біля Українського дому на Європейській площі

10.00-11.30 Велопробіг через вул.Хрещатик, Саксаганського, Горького, Васильківську

11.30  Зустріч велосипедистів із дітьми, пацієнтами дитячого відділення Національного Інституту раку, їх батьками та ЗМІ в Центрі для Онкохворих дітей «Дача» (вул.Каменярів 68).

Ride for kids photo 1

Офіційний сайт проекту: www.ride4kids2014.com

Facebook сторінка зі щоденником щодо велопробігу Андрія: www.facebook.com/Zaporuka

Проект  Андрія зі збору коштів на Українській біржі благодійності: https://ubb.org.ua/uk/project/992/

Організатори: ВБФ “Запорука” за підтримки Асоціації велосипедистів  Києва.

Реєстрація ЗМІ та детальна інформація за телефоном:

+38 093 57-27-331 Яна Савчук

yana@zaporuka.com.ua

+38 044 361-56-97 офіс фонду «ЗАПОРУКА»

Андрій щиро запрошує велосипедистів приєднатися до фінальної дистанції пробігу в Києві – від Європейської площі до Інституту раку. Якщо ви хочете приєднатися, бажано повідомити про це, щоб організатори розраховували, скільки велосипедистів очікувати.

інші цікаві матеріали

У суботу, 25 березня, відбудуться 4 велосипедні події, які мають на меті показати, що велосипед – це повноправний вид транспорту в Києві. 1) Акція “Дорога

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве:

Новий перехоплювальний велопаркінг відкрився 25 травня неподалік ст.м. “Лівобережна” в Києві. Це вже третій паркінг, що дає змогу жителям міста залишати велосипед безкоштовно й під