Протягом 42 днів Андрій наодинці здійснює благодійний велопробіг Ride for Kids 2014, який стартував у Бресті, Франція. 12 липня він приїжджає до Києва та запрошує велосипедистів приєднатися до фінального пробігу по місту.

велопробіг заради дітей

В суботу, 12 липня, о 10 годині ранку від Європейської площі до Центру для Онкохворих дітей «Дача» (вул.Каменярів 68) відбудеться заключна частина ВЕЛОПРОБІГУ ЗАРАДИ ДІТЕЙ.

Ініціатором цього пробігу став звичайний хлопець з Маріуполя Андрій Воронцов. Зараз він навчається і проживає у Канаді, але не забуває про рідну Україну. Протягом 42 днів Андрій наодинці здійснює благодійний велопробіг Ride for Kids 2014, який стартував у Бресті, Франція. C обмеженими ресурсами – намет, спальний мішок, мінімум грошей – зате з необмеженою вірою в підтримку оточуючих людей.

велопробіг заради дітей

Усього відважний хлопець подолав 3800 кілометрів на шляху до Києва. І усе це заради тих, кого він не знає і ніколи не бачив, заради тих, хто зараз бореться із страшною, але виліковною хворобою –  дитячим раком. Це малюки та підлітки, які хочуть жити як і усі ми – мокнути під дощем, мерзнути під вітром, сміятися під сонцем. У них своя війна за стінами лікарні, що триває місяцями чи навіть роками. Війна, у якій вони приречені, якщо у мами не вистачить коштів на ліки, якщо чужий дядя чи тьотя їм не допоможе.

велопробіг заради дітей

В Києві, Андрій зустрінеться із київськими велосипедистами на Європейській площі та вирушить разом з ними до Центру, де знаходяться хворі діти і які з нетерпінням чекають зустрічі із спортсменами на велосипедах. До велопробігу також приєднаються діти, які вилікувалися від онкозахворювань.

велопробіг заради дітей

Програма заходу:

10.00 Зустріч велосипедистів із Андрієм Воронцовим біля Українського дому на Європейській площі

10.00-11.30 Велопробіг через вул.Хрещатик, Саксаганського, Горького, Васильківську

11.30  Зустріч велосипедистів із дітьми, пацієнтами дитячого відділення Національного Інституту раку, їх батьками та ЗМІ в Центрі для Онкохворих дітей «Дача» (вул.Каменярів 68).

Ride for kids photo 1

Офіційний сайт проекту: www.ride4kids2014.com

Facebook сторінка зі щоденником щодо велопробігу Андрія: www.facebook.com/Zaporuka

Проект  Андрія зі збору коштів на Українській біржі благодійності: https://ubb.org.ua/uk/project/992/

Організатори: ВБФ “Запорука” за підтримки Асоціації велосипедистів  Києва.

Реєстрація ЗМІ та детальна інформація за телефоном:

+38 093 57-27-331 Яна Савчук

yana@zaporuka.com.ua

+38 044 361-56-97 офіс фонду «ЗАПОРУКА»

Андрій щиро запрошує велосипедистів приєднатися до фінальної дистанції пробігу в Києві – від Європейської площі до Інституту раку. Якщо ви хочете приєднатися, бажано повідомити про це, щоб організатори розраховували, скільки велосипедистів очікувати.

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

У суботу, 25 березня, відбудуться 4 велосипедні події, які мають на меті показати, що велосипед – це повноправний вид транспорту в Києві. 1) Акція “Дорога

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве: