Запрошуємо відвідати ВелоТочку від Асоціації велосипедистів Києва на Арт-Пікніку Слави Фролової!

5 липня (субота) на Арт-Пікніку Слави Фролової ми влаштовуємо ВелоТочку. Тут ви зможете протягом всього дня цілком безкоштовно покататися на наших жовтих роверах, здати тест на знання правил дорожнього руху та отримати Велоправа, а також дізнатися багато цікавого про веложиття Києва.

За підтримки КіноПростоНеба вже ввечері на ВелоТочці – крутимо педалі й дивимося кіно.

ВелоКінопоказ починається о 21.30, тому не забудьте прихопити з собою теплий плед та гарний настрій!

ВелоТочка буде розташована біля 4 павільйону ВДНГ.

Адреса: м.Київ, пр-т. Академіка Глушкова, 1 (Національний Експоцентр України-ВДНГ)

Бажаєте допомогти (поширювати інформацію на точці, здавати велосипеди в прокат, асистувати в проведенні іспиту на велоправа)?

Пишіть з приводу волонтерства Насті: friends@avk.org.ua або телефонуйте їй же 097 11 911 42.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

У неділю, 26 червня, на центральній вулиці країни Хрещатику відбулося яскраве святкування Дня молоді, на якому команда АВК влаштувала свою фестивальну Велоточку з безкоштовним велопрокатом.

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве:

6-9 травня команда волонтерів АВК помандрувала на Фестиваль кіна та урбаністики “86”, що відбувся вже втретє у наймолодшому українському місті Славутичі, та задала там справжніх велосипедних