Попри заборонні знаки та протести, права пішоходів і велосипедистів на Трухановому острові далі порушуються. Пропонуємо писати скарги.

труханів пішохідна зона

Труханів острів є пішохідною зоною. Сюди дозволено заїжджати тільки автомобілям, що обслуговують об’єкти на острові, тим, хто там проживає, або людям з інвалідністю. Це правило регламентується відповідними дорожніми знаками, яких мало хто дотримується.

Після попереджувально-роз’яснювальної акції, яку провели активісти 14 червня 2014 року, автомобілі все одно їздять по острову вище дозволеної швидкості в 20 км/год.

На разі на в’їзді до острова чергують представники «Київтранспарксервісу», але це не ті люди, які можуть зупиняти водіїв за порушення правил дорожнього руху. Крім того, з їх слів, вони не можуть в повній мірі забезпечити пропускний режим на острів, оскільки в нас дуже низька культура серед водіїв. Про що вони також звертались до органів МВС.

Ми пропонуємо текст скарги, який можна направляти до ДАІ. Основна вимога – забезпечити безпеку на вул. Труханівській, здійснити заходи щодо запобігання порушення ПДР транспортними засобами та забезпечити чергування працівників ДАЇ біля в’їзду на Труханів острів (вул. Труханівська).

Фото: АВК

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

інші цікаві матеріали

У суботу, 24 червня, велосипедні та бігові спільноти Києва за участю Асоціації велосипедистів Києва провели мирну акцію “Зробимо Труханів безпечним”. Окрім АВК та ініціативної групи

Асоціація велосипедистів Києва вітає плани мерії збільшити кількість користувачів велотранспорту у 20 разів за 8 років, але звертає увагу, що за умови саботажу розвитку велосипедної інфраструктури

Більше третини поїздок на автомобілі в Києві відбуваються на велосипедні відстані. Про це свідчать результати соціологічного дослідження мобільності киян 2015 року. Дані оприлюднив експерт з