Господарі МАФів, що незаконно розташовані на велодоріжці по проспекту Перемоги змінили розмітку велодоріжки в обхід своєї торгівлі. Велосипедисти пишуть звернення в міліцію, Святошинську РДА та прокуратуру.

17 липня 2014 року стало відомо, що господарі МАФів, що перешкоджають руху велосипедистів по велодоріжці самовільно змінили її розташування. Тепер вона має зигзагоподібний маршрут.

Фото: Неинтересный Киев (Facebook)

Велосипедисти обурені таким розвитком подій і пропонують надсилати звернення до контролюючих органів, аби ті з’ясували ситуацію.

Вимоги звернення:

1. Відновити схему руху та поновити дорожню розмітку велосипедної доріжки.

2. Прибрати незаконні МАФи та лотки.

Ви можете направити таке звернення, використовуючи вже готовий шаблон.

Нагадаємо, що деінсталяція об’єктів незаконної торгівлі на велодоріжках є одним з перших завдань, яке велосипедисти поставили перед новою владою Києва.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24

Координатори Асоціації велосипедистів Києва провели серію воркшопів для учасників освітнього табору для велоактивістів з усієї України Bike Camp, який пройшов 4-6 серпня в місті Яремче