Міжнародна громадська організація 350.org оголошує конкурс для участі в пілотній стадії кампанії “Майстерня клімату” http://climateworkroom.org/.

Якщо ви працюєте над локальним практичним проектом для вирішення кліматичної кризи (див. визначення нижче) і хочете розповісти про нього світу, у вас є шанс отримати пряму підтримку від міжнародного кліматичного руху.

logo_ukr_general_web

“Майстерня клімату” — це нова громадська кампанія кліматичного руху, що об’єднує людей, готових засукати рукави і втілювати в життя кліматичні рішення для своїх міст і сіл.

У липні-вересні 2014 стартують перші 5 проектів “Майстерні клімату”. Чотири команди з Грузії, України та Росії вже відомі. Хочете до них приєднатися? У нас є одне вакантне місце!

Ставши однією з команд “Майстерні клімату” на цьому етапі, ви отримаєте безпосередню організаційну та інформаційну підтримку від інших груп та координаторів кампанії, а також мінігрант на здійснення вашої практичної ініціативи в розмірі 1 000 (одна тисяча) доларів США від громадської організації 350.org.

Подайте заявку до 25 липня за цим посиланням!

Взяти участь у конкурсі від кампанії “Майстерня клімату” може будь-яка ініціативна група з країн Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії (включаючи Україну), яка реалізує або планує реалізувати практичний проект, що відповідає таким критеріям:

1. Проект безпосередньо зменшує потребу у викопному паливі і знижує викиди парникових газів або сприяє адаптації до змін клімату, поглинанню парникових газів;

2. Робить міське/сільське середовище більш доступною і приємною;

3. Здійснюється силами жителями міста/села для користі інших жителів.

Проекти можуть реалізовуватися в 4 сферах:

• енергоефективність;

• локальні установки поновлюваних джерел енергії;

• екологізація транспортної інфраструктури;

• адаптація до наслідків змін клімату та поглинання парникових газів.

Учасники групи повинні бути готові реалізувати практичну частину проекту, а також супутню їй інформаційну роботу з теми змін клімату з населенням, протягом липня-вересня 2014 року. Разом з іншими групами-учасницями вони будуть запрошені на зустріч-тренінг в середині серпня. Також очікується, що групи зможуть регулярно писати блог-пости і дописи в соцмережах про свої проекти.

1-4

Подати заявку на участь можна за цим посиланням до 25 липня включно. Результати відбору будуть оголошені 28 липня. Ми маємо можливість повністю підтримати тільки один проект, але будемо раді підтримати всіх учасників конкурсу інформаційно і обговорити можливості спільних дій.

Додаткова інформація: на сайті http://climateworkroom.org/, на сторінках в Facebook, VKontakte та Twitter. Слідкуйте за новинами міжнародного кліматичного руху на міжнародному сайті 350.org та блозі російською.

Контакти: 

Юлія Маклюк yuliya@350.org і Міхаїл Матвеєв mikhail@350.org

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір волонтерів для створення команди оперативного реагування та допомоги постраждалим велосипедистам у ДТП. На жаль, велосезон-2016 був насичений на ДТП за

Відтепер всі велосипедисти можуть скористатися безкоштовним душем на Подолі. У паркінгу БЦ Іллінський обладнано дві велопарковки для велосипедистів. Одна розташована на в’їзді, одна – на

В рамках роботи над концепцією розвитку велотранспорту Асоціація планує провести серію відкритих обговорень схеми пропонованих веломаршрутів, яку велосипедисти міста розробили у 2014 році. На цих