У самому серці Києва знаходиться надзвичайне місце, де панує справжній культ велокультури. Три яскраві проекти – Благодійний магазин ”Laska“, “Ласка-бар” та Велостудія Олексія Хворостенка, що мешкають під одним дахом, цими днями отримали від АВК статус “bike-friendly”!

laska velo

Атмосфера закладу суцільно наповнена веломотивами: вінтажний голландський сіті-байк вдало демонструє різні цікаві штукенції, які можна придбати у благодійному магазині. Тут навіть на стінах – велосипеди!

laska velo

Цими днями в рамках ВелоСтудії також стартував соціальний прокат “ВелоЛаска”: кожен бажаючий може поділитися своїм стареньким ровером, яким давно вже не користується, у ВелоСтудії йому дадуть лад, після чого його можна буде взяти на прокат. Всі вилучені кошти підуть над доброчинність, а дитячі велосипеди відразу після ремонту відправляться до дитячих будинків.

laska velo

Благодійний магазин “Ласка” ласкаво поширює інформацію про заходи та події Асоціації велосипедистів Києва.

laska laska-bike-friendly

Велопаркова тут є вже давно.

laska

laskaБільше того, одним з перших проектів “Ласки, на який було спрямовані вилучені з торгівлі кошти, було встановлення велопарковок у місті.

Адреса: м.Київ, вул. Чапаєва, 3.

Тел. (093) 767 57 94.

http://laskastore.com

Асоціація велосипедистів Києва заохочує кафе, ресторани, магазини, аптеки, офісні центри (і будь-які заклади) щонайменше встановлювати велопарковки, а за можливості – створювати додаткові умови та акції для відвідувачів та працівників. У нагоді вам може стати брошура від АВК “Як заохотити клієнтів та співробітників користуватися велосипедом” (яка також містить інформацію про те, як найкраще поставити велопарковку).

Дізнайтеся, де замовляти велопарковки в Києві.

Якщо ваш заклад вже має велопарковку і хоче отримати статус “bike-friendly”, пишіть нам: friends@avk.org.ua. Ми відвідаємо вас, вручимо почесну наліпку, напишемо про це та розкажемо велоспільноті Києва.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

У січні 2019 року в чотирьох районах Києва з’явились 5 велопарковок біля станцій метрополітену. Це стало можливим завдяки проекту Громадського бюджету, який виграли члени Асоціації

Кампанія «Велосипедом до школи» відбулась у громадах 5 областей України. Кампанію провела ГО «Асоціація велосипедистів Києва» за підтримки місцевих рад і програми «U-LEAD з Європою»

У Коростишівській об’єднаній територіальній громаді встановили велопарковки у школі та провели велошколу з безпеки руху для школярів. Подія є складовою кампанії «Велосипедом до школи» в