Велосипед як хобі, як робота, як розвага. А що для тебе велосипед? З якою метою його використовуєш і як до цього прийшла? Хто вони, члени Асоціації? Нас уже більше 200, і це число постійно зростає. Знайомимось.

Настя Макаренко – координаторка Бібліотеки Майдану, координаторка роботи з партнерами Асоціації велосипедистів Києва

Настя Макаренко-720

Як давно ти їздиш на велосипеді?

У моїй вело історії було все досить класично: спочатку мала трьохколісний, згодом подарували «Зайку», якого опановувала на перших порах із чотирма колесами, а потім вже в школі почала їздити на «Аїсті» дуже гарного синього кольору. Загалом каталася на велосипеді завжди, хоча й був період, коли у старших класах  на якийсь період чомусь припинила, але вже будучи студенткою знову  стала велосипедисткою.

З якою метою його використовуєш?

Ще в школі велосипед став для мене чимось повсякденним: просто ненавиділа ходити пішки, а тому завжди надавала перевагу двохколісному. Зараз же велосипед більше використовую для відпочинку, адже катаюся, зазвичай, у свій вільний час, отримую від того море задоволення й своєрідне перезавантаження. Також, вважаю, що велосипед – це найкращий спосіб мандрувати, обожнюю тривалі подорожі, коли на багажнику тягнеш за собою намет та спальник, а позаду лишаються десятки й сотні кілометрів дороги.

Як прийшла до цього?

Останнього свого ровера купувала спеціально, аби поїхати з друзями у тижневу мандрівку Кримом. І донині намагаюся використовувати велосипед, щоб відкривати для себе нові горизонти. Як на мене, навіть Київ в очах велосипедиста виглядає зовсім інакшим, і хоча він поки далеко не досконалий з точки зору велоінфраструктури, але коли катаюся містом, то воно для мене просто фантастичне.

Що для тебе велосипед?

Велосипед для мене – це найкращий спосіб по-справжньому відчути свободу, на повні груди вдихнути повітря та, часом і за потреби,  лишити позаду всі проблеми й негаразди. Але найголовніше це те, що велосипед робить мій світ яскравішим.

Чому ти приєдналася до АВК і що думаєш про організацію?

АВК об’єднала й далі продовжує об’єднувати велоспільноту Києва задля того, аби місто стало справді по-європейськи велосипедним. Вступ до лав Асоціації – це твій власний крок на цьому шляху.

Твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву

Хто ще сумнівається, чи обзаводитися двухколісним, гарантую на 100%, що з появою велосипеда, у Вашому житті почнеться  кардинально нова  ера. Це справді круто – відкривати нові незвідані маршрути, гасати на швидкості, кататися нічним містом i відчувати свободу.

А Києву лиш хочеться побажати на вулицях мати ще більше шалених людей на велосипедах, а також  мудрих та небайдужих чиновників, які нарешті серйозно візьмуться за розвиток велоінфраструктури, щоб разом з активістами зробити Київ справжньою велосипедною столицею.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто