Велосипед як хобі, як робота, як розвага. А що для тебе велосипед? З якою метою його використовуєш і як до цього прийшов? Хто вони, члени Асоціації? Нас уже більше 200, і це число постійно зростає. Знайомимось.

Олександр Івахнюк, журналіст на Радіо-Ера ФМ.

Олександр Івахнюк-720

Як давно ти їздиш на велосипеді?

З 9 років, мабуть, а може й раніше. Не пам’ятаю.

З якою метою його використовуєш?

Як транспорт для мандрівок.

Як прийшов до цього?

Вперше поїхав велосипедом у далеку подорож у 1991 році з Олександрії, Кіровоградської області до Євпаторії, де відпочивали мої батьки.

Що для тебе велосипед?

Транспортний засіб, не більше.

Чому ти приєднався до АВК і що думаєш про організацію?

Вважаю роботу, яку робить АВК важливою, але безнадійною. Водночас, підтримую цю безнадійну роботу і сам роблю, що можу: пишу тексти, моніторю велодоріжку на Бажана, викликаю мілцію до припаркованих на велодоріжці автомобілів та торгівлі, тролю різноманітні держустанови на предмет зберігання велосипеда, коли прийшов у цю установу і розповідаю про це. А ще сподіваюсь на допомогу АВК у реалізації свого проекту з велотуру по Європі на шість тисяч кілометрів.

Твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Користуватися велосипедом і не стогнати про відсутність велоінфраструктури. Коли сотня велосипедистів щодня їхатиме мостами через Дніпро на роботу, то це і буде вже велодоріжка. Я так думаю.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто