Велосипед як хобі, як робота, як розвага. А що для тебе велосипед? З якою метою його використовуєш і як до цього прийшла? Хто вони, члени Асоціації? Нас уже більше 200, і це число постійно зростає. Знайомимось.

Анна Гайдай – співзасновниця та куратор Центру PhotoCULT, асистентка проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад” АВК.

Аня Гайдай-720

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Років з 8-ми, як навчилась. Я тоді марила велосипедом і мені його зрештою подарували. А коли вже почала працювати, то першу зарплатню витратила на довгоочікуваний ровер і була неймовірно щаслива!

З якою метою його використовуєш?

В дитинстві то була гра та прогулянки, рідше як транспорт. Студенткою іноді їздила на курси. Але зараз велосипедом їду на роботу, зустрічі, за покупками, в гості та іноді на прогулянки. В нових містах теж радію нагоді скористатися велосипедом.

Як прийшла до цього?

Мені подобається їздити ровером, сам процес, тож приємну річ я поширила на повсякденні справи.

Що для тебе велосипед?

Задоволення від звичайного переміщення з точки А в точку Б, швидкий та часто унікальний спосіб знайомства з новими місцями, можливість відчути їх ритм. Це також спілкування. І нарешті велиспед – це пригоди.

Чому ти приєдналася до АВК і що думаєш про організацію?

Я вірю в діяльність АВК і в необхідність та велику користь такої діяльності для нашого міста та його мешканців. Люди в АВК неймовірні! Активні, ідейні, відкриті та з різним досвідом, яким готові ділитися. Є цілі, є план, є результати. Все працює дуже ефективно. Сподіваюся бути корисною та навчитися новому.

Твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Людям – звільнитися від шаблонів про неможливість їздити містом та спробувати. Ви почнете шукати привід для велопоїздки, і зрештою це стане звичайною справою. Києву – стати містом безпечним та дружнім, де буде комфортно у кожному районі, вдень і вночі.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто